Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Při sledovaní TV je obraz barevný,při zapnutí nahrávání černobílý

filhouse (16)|28.3.2008 23:05
Zdravím, mám problém, Mám TV kartu Leadtek DTV 2000H, protože se mi nepovedlo rozchodit nahrávání na Winfastu, protože mi nenahrává se zvukem a ani v nastavení nemám ten jezdec na nastavení hlasitosti zvuku.

Nahrávam v programu InterVideo WinDVR, před časem už mi to taky nešlo, ale pak jsem něco naistaloval už ani nevím co, a najelo to, jenže jsem přeistaloval pc a zase ten problém ve WinDVR řešim, a teď k tomu problému.

Ve WinDVR sleduji tv, když ale zapnu nahrávání tak obraz je najednou černobílý a hodně tmavý, když však s oknem videa hýbu problikává obraz barevný. nebo když třeba ovladacím panelem po okně jezdím, taky je obraz problikáván barevně. Uložené video přitom barevné je. Už fakt nevím co bych měl vyzkoušet za kodek nebo nastavení aby to šlo při nahrávání barevně v pohodě.
Ivo Mašek (10205)|29.3.2008 07:25
Pokud by jsi nahrával přes originál Leadtek, tak problém nemáš. Leadtek tam má záložku, kde se dají seřídit (nastavit) hodnoty RGB (to je důležité právě pro tu barvu).
Leadtek nemá "v lásce" jiné, alternativní, programy. Vždycky s tím byly menši či větší potíže.
Zkus u toho InterVidea někde nalézt nastavení složky RGB (pokud tam něco takového vůbec je).
Je také možné, že v PC je něco v konfliktu. To se dá takhle těžko posoudit.
filhouse (16)|29.3.2008 23:33
Moc díky za odpověď a za tip, bohužel jsem ale u InterVidea pořádný nastavení barev nenašel.

Nahrával bych v tom WinFastu, jenže tam mám právě ten problém že mi chybí jezdec na nastavení hlasitosti nahrávání takže i videa mám bez zvuku. Když jsem naistaloval jinou verzi nějakou DTV nebo jinej PRV tak tam jezdec byl ale zase mi to nenašlo kartu. A WinFast 2 o tom nebudu psát už vůbec, tam mi na analog z digitálu a ani na jiný výstup nejde ani přepnout.