Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Problemove video v Adobe Premiere

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Ahoj mam nasledujici problem, po importovani klipu do projektu v Adobe Premiere konkretne klipu .mpg kodovane v MP42 kodeku (Nevim jak moc je to dulezite) Každopádně když tyto klipy vložím na časovou osu tak v obraze "občas" tak 5x za sekudnu je misto obrazu cela plocha videa cervena. Nevim jestli jsou ty klipy vadne nebo je problem nekde jinde? pripadne jak jej vyresit??? Nevite nekdo co to znamena? ze mi v klipu problikavaji cervene framy???
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Aug 2007

Tohle znám z Premči Elements 4.

U HDV (m2t) souborů (importovaných do timeline) je na začátku vždy několik framů červených. Jen to odstřihnu (zvykl jsem si u m2t sestřihů dávat 20sec černé před i za sestřih).

V tvém případě by ta červená mohla "probliknout" vždy na začátku nového klipu (zmáčknutí rec v kameře). Nouzově to řeší ty přesahy, proč tomu tak ale je nevím (ani jsem u adobe po tom nepátral, zjevně nějaká chybka v programu).

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Ne to ne neblikne to jen na začátku a jednou ale vícekrát a náhodně v pruběhu celého klipu tipoval bych to na nákou chybu. Každopádně něco asi není v pořádku. Mě by zajímalo jestli to jde opravit nebou ty záběry sou chybný - nepoužitelný?

Je tu pořád
    Registrace
    Aug 2007

Mě to zlobí (u mpeg2 alias HDV) jen u importovaných klipů z jiných programů, jen na začátku. U klipů v HDV nabíraných přímo v Premče problém žádný nemám.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Znova sem na to koukal tentokrát víc detailně a neni to náhodně jak se na prnví pohled zdálo. Ale je to pravidleně 10 snímku ok, 1červenej, 3 ok, a 1 červenej a takhle pořádn dokola. Napadlo mě jestli to nemuže být fps videa ale puvodní fps bylo 25 a projekt má taky 25. a navíc to by se projevovalo jinak. Opravdu nikdo neví co to znamená?
    Ale neni to tak u všech videi i některých to bliká jen párkrát a pak celou dobu nic. Jsou to záběry ze starší kamery.
    Naposledy upraveno uživatelem Blow: 26-03-2008 v 12:32

Podobná témata

1. Adobe premiere cs5 video se zvukem
    Od sime2 v sekci Editace videa
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-08-2012, 15:09
  2. Video prechody v adobe premiere
    Od Delfín1 v sekci Editace videa
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-08-2012, 19:59
  3. Reakcí: 2