Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prosím o pomoc s Pinnacle PCTV nano stick73e

Roca (1)|22.3.2008 20:27
Mám problém se zachytáváním videa.Při nahrávání běží vše v pohodě ,ale při přehrávání zachyceného videa je zvuk rychlejší než obraz.U tuneru je program Pinnacle TVC pro.Zachytávat jde pouze v nativním obrazovém formátu.V DivX to nejde vůbec.V programu nejde skoro nic měnit.Už se s tím mořím týden a výsledek pořád stejný.Hledal jsem ve foru a žádná rada.Skusil bych nějaký jiný soft,jestli existuje alternativa.


Pc sestava :Intel Pentium Dual Core2 ,GA-965P-DS4,Ati Radeon X1950


Děkuji za reakci na můj problém.
storm7 (27)|8.4.2008 21:44
Ano,to se stává.Karty PCTV od Pinnaclu většinou mají tento problém,během nahrávání vše v pořádku,výsledný soubor při přehrávání se trhá nebo je zvuk posunutý.Myslel jsem si,že je to problém s málo pamětí nebo ve výkonu pc,ale ikdyž jsem upgradoval pc na 2 procesory a 2GB RAM s rychlými SCSI disky, problém stále trvá.
Nejspíš to chce jiný software,zkusil jsi něco jiného?
Alf (888)|9.4.2008 20:35
Roca
Pokud grabuješ v PCTV, stáhni si nejnovější verzi pro Tvou kartu
Mylosh B. (1)|2.6.2008 13:15
Ja jsem s NanoStickem max. spokojeny ... az na ovladaci SW wod Pinnaclu, napsany v tom Dot-Netovem xindlu, ktery je liny, a navic je provazany s Task Schedulerem a tim padem se mi tluce s antivirem/antispamem.

Stran nahravani ale muj NanoStick nahrava jak do MPEG 2, tak i do DivX v pohode, i pomoci TV Center ...

Nicmene jsem zkusil i 2 freewary - ProgDVB 5 a ATV 3.0.0.1 a s nimi jsem SPOKOJENY - doporucuji ... :-)
Josefkom (5)|8.5.2010 09:02
mám také tuto kartu pvtv nanostick 73e, a mám problém s tímto: při nahrání nějakého pořadu a jeho následném vypálení ( zkoušel jsem všechny formáty , dvd, dvd long, divx..atd ) mi nejde přehrát ve stolním přehrávači (v pc to jde) , kde je chyba ? Dříve jsem měl tv kartu winfast, a tam to přehrávat ve stolním přehrávači šlo bez problému. Je chyba v nastavení výstupního formátu, případně jaký by se měl nastavit u tohoto nanosticku ? Ale jak píšu, zkoušel jsem všechny nabízené formáty a nic..
Josefkom (5)|8.5.2010 10:56
Chyba byla v DVD nosiči.
StD (8612)|8.5.2010 11:21
[quote=Josefkom;280637]Chyba byla v DVD nosiči.[/quote]

[OT]Určitě? Nebylo to vůbec nic mezi klávesnicí a židlí???[/OT] :-)-
Užitečné pro ostatní by bylo tu "chybu" popsat - nevěřím, že by jsi to vypaloval na media "se ztrátovým obsahem" (ie. Multidisc etc.)
Josefkom (5)|8.5.2010 13:06
[quote=StD;280640]nevěřím, že by jsi to vypaloval na media "se ztrátovým obsahem" (ie. Multidisc etc.)[/quote]

Multidisc znamená co ? A jaká je spojitost s možným problémem ?
StD (8612)|8.5.2010 13:13
[quote=Josefkom;280648]Multidisc znamená co ? A jaká je spojitost s možným problémem ?[/quote]

Multidisc byla (je) značka jednoho z mnoha druhů levných medií (přesněji datových nosičů za výpalné 1 Kč pro OSA a český stát za kus), ze kterých se po uplynutí neuvěřitelně krátkého poločasu doby rozkladu odpařovala data do nenávratna... :-E

BTW Ještě jsi neuvedl ani jeden jediný konkretní údaj k možné analýze tvého problemu - ta nastavení jsou nicneříkající, pokud nevíš, co děláš.
mirekv (7169)|8.5.2010 21:37
Ajajaj Multidisc! Chystám se na BD, doufám, že se chyby opakovat nebudou.