Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: DVB-T v Děčíně a pár otázek

Nováček Avatar uživatele kowalski
    Registrace
    Oct 2004

Zdravím
    chtěl jsem se zeptat zda nemá někdo zkušenosti s příjmem DVB-T v Děčíně. Zaslechl jsem, že prý v Želenicich lze signal bez problémů chytit. Dále jsem se také chtěl zeptat na specielní antény na DVB-T. Je prý nějaký vyrobce v Jihlavě a ten vyrabí spec. antény na DVB-T s vysokým ziskem. Nevíte nějaký kontakt? A nakonec jaký stolní přijímač vybrat? Stačí pouze FTA? Je vysílání nekódované narozdíl od kódovaného na satelitu (myslím ČT).
    Odpovídat lze po přihlášení

Peu Peu je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2004

též mě toto zajímá,jsem z Děčína

Nováček Avatar uživatele SVTV
    Registrace
    Jul 2004

kowalski:

Také zdravím. K té anténě: To je jen obchodní trik. Je třeba si uvědomit, že z hlediska VF přijímáš stejný 8 Mhz široký kanál jako u jiných programů. Takže vyhoví jakákoli anténa s vysokým ziskem a potřebnou šířkou pásma, to je 25, 46 a 54 kanál. Většinou ale nevyhovují různé "sámo dómo" zesilovače které do signálu vnášejí často křížovou modulaci. Všechny programy vysílané v experimentu jsou volné a jistě to tak zůstane u základních i dál. Samozřejmě se pozěji vyskytnou další programy které budou placené a kódované. Přeju hodně úspěchů při přijmu DVB-T. SVTV.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No kdyz by sel DC, tak potom Usti urcite taky, to zase zajima me

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Děčíňák ze Želenic zdraví Děčíňáka. Teď jsem se zaregistroval, tak pomalu prolézám forum. Máš už nějaké info ohledně DVB-T? Chtěl jsem si koupit DVD rekorder s HDD, ale blížící se digitální vysílání mě DOST rozhodilo, takže pořád smutně koukám doma na video a nevím, co s tím.

Podobná témata

1. Pár otázek k TX-P42UX30E
    Od Jack009 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 18-01-2012, 22:00
  2. Popcorn Hour A-200 několik otázek
    Od doors v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 09:57
  3. Guláš otázek k výběru LCD TV.
    Od Basquiat v sekci Televize: LCD, plazma