Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD HDD Panasonic DMR-EX77EP-S nelze naladit CT24

czkomodo (6)|21.3.2008 11:38
Mám takový problem:
Zakoupil jsem nedávno tento přístroj po zapojení jsem zacal ladit kanály a když jsem naladil vše tak jsem
zjistil že mi chybí kanál CT24.A za boha ho nemuzu naladit.
Mám doma analogovou kabelovku UPC jinak vsechny kanaly z kabelovky mi jdou jenom tenhel ne.Tak nevím jestli to mam řesit reklamací nebo jsem blbej já.
Pitomec (10211)|21.3.2008 12:25
A když tam zadáš ručně frekvenci na které ČT24 je, tak to nic nenajde? U automatu to ještě beru, ale při ručním ladění je to divný...
czkomodo (6)|21.3.2008 12:37
[QUOTE=Pitomec;169954]A když tam zadáš ručně frekvenci na které ČT24 je, tak to nic nenajde? U automatu to ještě beru, ale při ručním ladění je to divný...[/QUOTE]


Právě že jsem to potom zkusil i manualně a tam kde by měl být piše že žadný kanál neni
jsem z toho takoví jelen jako nikdy a to nejsem Lama jsem expert na pc a jinou techniku
ale tohle jsem jeste neviděl.Zkusim tam jeste jedine naladit kanal kde by to mělo být a udelam jemné doladení ale pochybuju pokud to nechytí normalne že takhle ano.
Kdyby měl nekdo jinou radu nebo mi řekl na kterem kanálu to ma v pristroji tak by mi to pomohlo z hledanim
Pitomec (10211)|21.3.2008 15:23
No co já vím, tak Panasonic zrovna moc dobře neumí zobrazovat kanály dle skutečnosti (tj. např. kanál SE5 uvádí jako 84, kanál SE11 jako 90 atp.), takže na to je potřeba dát pozor.

V Brně (v síti bývalého Karnevalu) je ČT24 na kanále SR5, 135,25MHz, zvuková norma B (což je mimochodem dost paskvil mít obraz na OIRT normě a zvuk na CCIR).
czkomodo (6)|21.3.2008 15:44
[QUOTE=Pitomec;169978]No co já vím, tak Panasonic zrovna moc dobře neumí zobrazovat kanály dle skutečnosti (tj. např. kanál SE5 uvádí jako 84, kanál SE11 jako 90 atp.), takže na to je potřeba dát pozor.

V Brně (v síti bývalého Karnevalu) je ČT24 na kanále SR5, 135,25MHz, zvuková norma B (což je mimochodem dost paskvil mít obraz na OIRT normě a zvuk na CCIR).[/QUOTE]

No to mi právě ukazuje místo v MHz tak to píse jenom kanal 90 nebo 8 takže v tom mám bordel kdyby tam dal MHz udělal by líp.Ok díky budu si s tím hrát snad to najdu neni zase tak dulezitej kanal ale obcas si ho pustim po ranu než jdu do práce.
KOCOUR65 (653)|21.3.2008 16:32
musis projet rucni jemny ladeni a chytnes ho - akorat to jede docela dost pomalu- stejny problem jsem mel drive s karnevalem a naladenim par programu na video vhs