Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

pridani cz audia do mkv a synchronizace

voodoo3 (3)|20.3.2008 15:33
ahoj,

potreboval bych pomoci s pridanim a synchronizaci ceskeho audia z dvd do mkv. pokud mozno postup krok za krokem. povedlo se mi pomoci DVD audio ripperu stahnout AC3 zvuk, dale s mkvmerge pridat audio k videu, ale samozdrejme neni audio sychronizovano s obrazem.
jsem v teto oblasti zacatecnik, prosil bych nekoho s casem a trpelivosti, kdo by mi sepsal postup krok za krokem nebo odkazal nejaky navod( nejlepe v cestine).

diky
Pytkin (7947)|20.3.2008 15:41
voodoo : vytiahol by som anglicky zvuk z MKV .. ten zosyncoval s censkym zvukom .. a potom to mergol do MKV ..
voodoo3 (3)|20.3.2008 15:47
pytkin:

a to se dela jak pls?:-)
Pytkin (7947)|20.3.2008 15:50
voodoo : teraz myslis co ? vytiahnut zvuk z mkv ? to neviem .. MKV som nikdy needitoval .. Ale ak je MKVmerge , tak bude aj nieco podobne , co stream vytiahne z MKV von ..
Sync dvoch zvukov ? das si ich do nejakeho multitracku .. Nuendo, Sonar , Samplitude, Adobe Audition , ... jaky mas po ruke .. a vnom musis tie dva zvuky zosyncovat .. to moze byt niekedy dost takze .. v principe mozes strihat alebo ak je ina rychlost , tak timestretching ..
unaveny (7)|27.3.2008 18:17
[QUOTE=Pytkin;169890]voodoo : vytiahol by som anglicky zvuk z MKV .. ten zosyncoval s censkym zvukom .. a potom to mergol do MKV ..[/QUOTE]


Většinou je to daleko jednodušší. Čti. H**p://www.hdclub.sk/viewtopic.php?t=853
voodoo3 (3)|31.3.2008 14:53
[QUOTE=unaveny;170682]Většinou je to daleko jednodušší. Čti. H**p://www.hdclub.sk/viewtopic.php?t=853[/QUOTE]

diky, vypada to, ze to je presne to, co sem potreboval