reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

lisovaná dvouvrstvá dvd obecně + lg298h?

tori (7)|19.3.2008 15:07
Jakou mate prosimvas zkusenost s lisovanyma dvouvrstvyma DVD? Z diskuzi (tady i jinde) jsem pochopil, ze lisovany by uz ted mely precist vsechny stolni dvd, ale ze byva problem s palenyma. Ale nevim, jestli jsem to pochopil dobre. Jestli se tim treba nemysli "umi to vsechny nad 5000,-" nebo tak. Vybiram neco, co by cetlo DVD (a prave i lisovany DL), divx a xvid. Idealne tak do tri tisic. Ted mam Philips DVP 3040 a treba originalni (dvouvrstvej) Fight Club se hned po najeti do menu a zmacknuti "play film" kousne tak, ze musim prehravac vytahnout ze zdi. Zkousel jsem dva jiny prehravace (nazvy nevim) v obou tohle dvd jede. Dalsi vec u Philipsu me stvou ty slavny titulky u divx, ze kterych me boli oci. A na to se nadava i u 5960, takze znovu do Philipsu se mi moc nechce uz jen kvuli tomu.

Zvazoval jsem LG DVX298H - mate konkretne u nej nekdo zkusenost s tema lisovanyma DL DVD?
Nebo muzete doporucit neco do cca 3000? Nebo i pres, diky. T
mrtvolkar (84)|21.3.2008 21:26
Ahoj,
podle mě je to jen o tom, kdo je na jakou značku zvyklí. Obecně si myslím, že "no name" přehrávače mají lepší schopnosti přehrávání všech vypálených médií. Je to dáno tím, že se až tak nedrží zásad jako značkový výrobci. Já osobně mám DVD přehrávač Yamada a ještě se mi nestalo, že by něco nenačetl. Bez problému kouše i dvouvrstá média vypálená v počítači (home video) na LG vypalovačce.

mrtvolkar
Pytkin (7947)|22.3.2008 00:02
tori : ak tvoj dvd prehravac neprehrava dvojvrstvove lisovane DVD medium , tak ho mozes rovno ist reklamovat ! MUSI to vediet prehravat !
tori (7)|22.3.2008 01:19
Pytkin - tak puvodne jsem si to taky rikal, ale zkusil jsem to v jinym (hodne podobnym) modelu Philipsu - dvp3142 a kouslo se to ve stejnym okamziku taky. Coz uz na vadnej kus nevypada. Ale aspon ze vim, ze by to mely umet vsechny prehravace. Teoreticky. Takze dik. Koupim to LG a budu doufat, ze to bude pravda.
Pytkin (7947)|22.3.2008 01:22
tori : tak pockaj .. moze byt samozrejme vada na tom konkretnom vylisku .. poskrabavny disk atd .. dalej moze tam byt v principe daka "ochrana" .. atd .. cize neda sa to posudit na jednom disku .. ale ked prehravac ma globalne problemy s dual layer diskami , tak to je na reklamaciu ..
tori (7)|23.3.2008 19:55
Tak tim DL to neni, sehnal jsem jiny DL DVD, a to v tom 3040 jede. Predtim jsem jiny DL DVD nemel a jinej duvod (odlisnost od ostatnich dvd) me nenapadla.

ochrana/poskrabani - to asi ne, kdyz to jede v jinejch prehravacich, jak jsem psal. Proste - v 3040 a 3142 se to kouslo, v LG DVD ROM na pocitaci to jelo a v jakymsi Samsungu, u kteryho nevim cislo, taky jelo. Proste me zarazi, ze to nekde jede a jinde ne.