Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Toshiba LCD 42X3030DG

kadell (212)|17.3.2008 15:16
Zdravim, chtel bych znat vas nazor na tuhle televizi a taky bych mel par otazek. Na pixmanii ji maji za 25tis a docela me tahle cena zaujala, a to ze je v plnem rozliseni. Takze jestli muzu otazky...
1) Proti konkurenci tahle televize ma nejak malej kontrast (6000:1), co to znamena v praxi?
2) Nekde jsem tady cetl spatne zkusenosti s pixmanii, mam se tam bat nakupovat nebo ne? :) Prijde mi divny, ze tu televizi maji o 10tis levnejsi nez vsude jinde.
3) Je lepsi koupit levnou televizi v plnem rozliseni nebo drazsi 768p?
4) Nekde jsem slysel, ze Toshiba u nas nema zastoupeni, coz by asi znamenalo problemy s pripadnou reklamaci, je to pravda?
5) A posledni otazka, ktera bude asi spis veci nazoru. Doporucili byste mi tuhle televizi? Nejsem narocnej divak, mam analog a satelit od Digi TV, cekam, ze kvalita nebude nijak zavratna, ale bude to aspon koukatelny? Jeste bych rad pripojil televizi k Playstotionu3, coz by nemel byt problem v zobrazovani.

Pokud ji nekdo mate, tak bych uvital zkusenosti a proste vse kolem. Predem diky za odpovedi.
skypi (176)|17.3.2008 20:15
Připrav se nato, že citlivě reaguje na kvalitu signálu - prostě na tom fullhd panelu je "všechno" vidět. Je to dost k zblití, co na některých nejmenovaných tel. stanicích odbaví a pustí do éteru-ale zato samozřejmě nemůže ta TV.

PS3 připojená přes HDMI na ní chodí perfektně. Jestli tě zajímá něco konktrétního,tak se klidně ptej.

Tu pixmanii bych si asi radši rozmyslel...
kadell (212)|17.3.2008 21:06
[QUOTE=skypi;169582]Připrav se nato, že citlivě reaguje na kvalitu signálu - prostě na tom fullhd panelu je "všechno" vidět. Je to dost k zblití, co na některých nejmenovaných tel. stanicích odbaví a pustí do éteru-ale zato samozřejmě nemůže ta TV.

PS3 připojená přes HDMI na ní chodí perfektně. Jestli tě zajímá něco konktrétního,tak se klidně ptej.

Tu pixmanii bych si asi radši rozmyslel...[/QUOTE]

Me zatim zajimaji jen otazky, na ktere jsem se ptal vys. Casem me urcite neco napadne. Ted jsem narazil na PANASONIC TH-42PZ70EA a docela me zaujal. Ale bohuzel o tom prd vim, tak se divam jen na uhlopricku, cenu a rozliseni...

Takze na sledovani mnou zminenych signalu bys doporucil spis nizsi rozliseni? O PS3 mi nejak moc ani nejde, ale obcas si zahraju. S pixmanii mas nejaky zkusenosti? Krome platby predem tam nevidim problem, ale jak rikam, nemam zadne zkusenosti, tak si necham poradit...
teplitz (251)|18.3.2008 16:06
[QUOTE=kadell;169555]Zdravim, chtel bych znat vas nazor na tuhle televizi a taky bych mel par otazek. Na pixmanii ji maji za 25tis a docela me tahle cena zaujala, a to ze je v plnem rozliseni. Takze jestli muzu otazky...
1) Proti konkurenci tahle televize ma nejak malej kontrast (6000:1), co to znamena v praxi?
2) Nekde jsem tady cetl spatne zkusenosti s pixmanii, mam se tam bat nakupovat nebo ne? :) Prijde mi divny, ze tu televizi maji o 10tis levnejsi nez vsude jinde.
3) Je lepsi koupit levnou televizi v plnem rozliseni nebo drazsi 768p?
4) Nekde jsem slysel, ze Toshiba u nas nema zastoupeni, coz by asi znamenalo problemy s pripadnou reklamaci, je to pravda?
5) A posledni otazka, ktera bude asi spis veci nazoru. Doporucili byste mi tuhle televizi? Nejsem narocnej divak, mam analog a satelit od Digi TV, cekam, ze kvalita nebude nijak zavratna, ale bude to aspon koukatelny? Jeste bych rad pripojil televizi k Playstotionu3, coz by nemel byt problem v zobrazovani.

Pokud ji nekdo mate, tak bych uvital zkusenosti a proste vse kolem. Predem diky za odpovedi.[/QUOTE]

Osobně bych spíše volil LG 42LF65 za perfektní cenu necelých 23 tis.Kč na Pixmanii. Nakupoval jsem u nich už vícekrát, zatím bez problémů. Reklamace probíhají tak, že 1 rok je záruka u výrobce a následující rok u nich. Pokud není serv.zastoupení uvedené značky u nás, pak je reklamace uplatňována u Pixmanie a to tak, že jim výrobek zašleš na své náklady a pokud vadu uznají, bude ti vše proplaceno. Je dobré požádat o vyplnění záručního listu /zaslání poštou/, někomu stačí i potvrzená faktura /např.Philips/.
P.S.: mají infolinku zdarma /na pevnou linku/
skypi (176)|19.3.2008 18:50
[QUOTE=teplitz;169650]Osobně bych spíše volil LG 42LF65 za perfektní cenu necelých 23 tis.Kč na Pixmanii. Nakupoval jsem u nich už vícekrát, zatím bez problémů. Reklamace probíhají tak, že 1 rok je záruka u výrobce a následující rok u nich. Pokud není serv.zastoupení uvedené značky u nás, pak je reklamace uplatňována u Pixmanie a to tak, že jim výrobek zašleš na své náklady a pokud vadu uznají, bude ti vše proplaceno. Je dobré požádat o vyplnění záručního listu /zaslání poštou/, někomu stačí i potvrzená faktura /např.Philips/.
P.S.: mají infolinku zdarma /na pevnou linku/[/QUOTE]

No já bych si na ten nákup na pix nechal zajít choutky,protože vím z naprosto spolehlivého zdroje,že se vyskytly případy ,kdy prodávali zboží slušně řečeno "ne zcela jasného původu" - a nějaká reklamace v česku je neřešitelná - ve francii problematická - o nákladech ,které s tím vzniknou ani nemluvě...


Ten PANASONIC TH-42PZ70EA je ale plazma - ve fullhd - ale za ty dnešní prachy je to dobrá koupě.