Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek winfast dtv2000 h-nelze ladit analog

AdamWe (15)|16.3.2008 15:24
Dobrý den,
mám problém s touto kartou. Postavil jsem nový PC a koupil k němu tento tuner. Dal jsem ji do pci, nainstaloval obsah přiloženého cd, strčil do ní anténní kabel (analog), ale bohužel ať dělám, co dělám, nemůžu nic naladit. (kromě rádia). Už několik dní se marně snažím stáhnout poslední drivery, ale bohužel nenašel jsem jediný funkční link. Dokonce ani na stránkách výrobce...!!! (co to je za značku ....?!)
Nemohl by jste mně někdo poradit v čem by mohl být problém a nějak mi zkusit pomoci?
Díky moc
Jan Dedek (3)|16.3.2008 18:01
[QUOTE=AdamWe;169416]Dobrý den,
mám problém s touto kartou. Postavil jsem nový PC a koupil k němu tento tuner. Dal jsem ji do pci, nainstaloval obsah přiloženého cd, strčil do ní anténní kabel (analog), ale bohužel ať dělám, co dělám, nemůžu nic naladit. (kromě rádia). Už několik dní se marně snažím stáhnout poslední drivery, ale bohužel nenašel jsem jediný funkční link. Dokonce ani na stránkách výrobce...!!! (co to je za značku ....?!)
Nemohl by jste mně někdo poradit v čem by mohl být problém a nějak mi zkusit pomoci?
Díky moc[/QUOTE]

Stačí se lépe dívat:
http://www.leadtek.com.tw/eng/support/download.asp?license=y&downlineid=162&downline=WINFAST%20DTV2000%20H
AdamWe (15)|16.3.2008 18:57
Vždyť jsem psal, že ty drivery nejdou stáhnout.... Ale stejně jsem se díval do ovladačů a zjistil jsem, že je mám aktualní, takže problém bude asi někde jinde...
Huncut (221)|17.3.2008 09:58
Neni potreba jen v programu WinFast Wizard (byva spusten na liste u hodin) v nastaveni zvolit jako zdroj signalu Antenu?
AdamWe (15)|17.3.2008 13:57
Ano, mám tam anténa...