Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: .MTS soubory přehrávání (m2ts, SONY HD)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dobrý den, koupil jsem si kameru (SONY HDR-CX6). Nahrává do formátu .mts
    Problém je v tom, že při přehrávání v čemkoliv jiném, než je dodávaný software "Player for AVCHD" obraz vypadá vybledle a jsou v něm chyby.

Zkoušel jsem různé přehrávače, protože onen "player" je jinak příšerný program. Zkoušel jsem programy včetně nera a mediaplayeru 11. Buď odmítají MTS přehrát nebo ho přehrají nekvalitně, jak jsme psal. Jediný exportní formát, který software kamery nabízí je M2TS, což je jen přejmenovaný a zkopírovaný MTS, který se liší jen tím, že ho jiné přehráváče poznají a přehrají. Nicméně stejně špatně jako .MTS

hledal jsme na netu pomoc s kodeky a skončil jsem s nainstalovanými VistaCodecs 461 (SHark kompilace) a ještě ffdshow-rev1890_20080307_clsid
    Nicméně se nic nezměnilo. V AVCHD playeru je obraz krásný, jak se na HDvideo slušný, ale v čemkoliv jiném je to bída :/

nemáte někdo radu co s tím?

děkuji

vista 32-bit
    ffdshow-rev1890_20080307_clsid
    VistaCodecs 461
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Zkus VLC plajer. Mám tutéž kameru a maximální spokojenost. Je pravda, že přehrávám v ps3 na full Bravii. U kompu je AVCCHD náročné na výkon. Střih je nyní nejlepší provádět v Neru 8 s posledním updatem. Jedinej zatím zvláda smart rendering u tohoto formátu. Jinak pro náročnější střh Vegas 8a. Dodanej soft vůbec mepoužívám. Karta jde přes čtečku na HD a všechny softy který AVCHD umí videosoubory najdou (Ulead 11.5, NERO 8, Vegas 8a, Pinacle studio 11). Všechny jsem zkoušel a doporučuju viz shora.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

díky za rady.
    no já mám televizi asi 12 let starou, tak mi jde hlavně o přehrávání na počítači. Výkonnostně na to má zcela určitě.

zkusim tedy updatnout nero na v8 - snad někde seženu nějaký trial.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Trochu pozdě. Nechápu, že nikdo nezareagoval dřív. MTS nebo M2TS je MPEG transport stream (MPEG TS, používá se všude kde se streamuje , TV vysílání, Internet, ale i nahrávání na kameře je streamování) v tomhle případě s videem AVCHD a zvukem AC3 uvnitř.
    Já to přehrávám následovně:
    Haali media splitter na otevření kontejneru (při instalaci Haaliho nezapomeň zaškrtnout MPEG TS)
    Videodekodér používám DivX - H264, ale můžeš třeba i dostupnější FFDShow a na audio dekodér přímo orig. AC3 filter, i za něj můžeš použít ffdshow.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od hwjack Zobrazit příspěvek
    Trochu pozdě. Nechápu, že nikdo nezareagoval dřív. MTS nebo M2TS je MPEG transport stream (MPEG TS, používá se všude kde se streamuje , TV vysílání, Internet, ale i nahrávání na kameře je streamování) v tomhle případě s videem AVCHD a zvukem AC3 uvnitř.
    Já to přehrávám následovně:
    Haali media splitter na otevření kontejneru (při instalaci Haaliho nezapomeň zaškrtnout MPEG TS)
    Videodekodér používám DivX - H264, ale můžeš třeba i dostupnější FFDShow a na audio dekodér přímo orig. AC3 filter, i za něj můžeš použít ffdshow.
    díky, ozkouším to snad to konečně bude vypadat k světu

Podobná témata

1. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 30-11-2010, 10:29
  2. MTS soubory v Sony Vegas Pro 9
    Od canon300 v sekci Editace videa
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 30-10-2010, 23:15
  3. MTS soubory v sony vegas
    Od didi38 v sekci Editace videa
    Reakcí: 0