Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ve Fly 2000 nejde zvuk, FlyDS pří zachytávání padá.

imported_Lister (405)|12.11.2004 15:15
Snažím se najít nějaký zachytávací program, který by mi vyhovoval, tak jem vyzkoušel i tyhle programy, ale v Fly 2000 mi nejde zvuk. Mám nastavené všechny vstupy na LineIn, ale nedje nic slyšet( v ovladači hlasitosti není mute). Asi bude problém v crossbar. Je tam možnost to upravit v setings.ini, ale nevým jak. Nemohl by někdo poradit.
U FlyDS zase nemůžu zachytávat, protože po zapnutí zachytávání vyletí okno s hláškou oken, že program provedl nepatnou operaci a bude ukončen. To se stává u všech kodeků při zachytávání do avi. Do wmv je to v pohodě, samotné audio taky bez problémů.
pavelpt (2713)|12.11.2004 21:29
Všechny vstupy na Linein, to je sice hezké, ale máš to tam taky zapojené ? Např. já to mám píchlé do TADin, takže musím nastavit tento a ještě se podívej, jestli ten vstup nemáš náhodou vypnutý v mixeru !!!
Sally (142)|12.11.2004 22:25
Testni si zapnout ve Fly zpracování audio toku přes PCI DMA
imported_Lister (405)|12.11.2004 22:46
[quote=pavelpt]Všechny vstupy na Linein, to je sice hezké, ale máš to tam taky zapojené ? Např. já to mám píchlé do TADin, takže musím nastavit tento a ještě se podívej, jestli ten vstup nemáš náhodou vypnutý v mixeru !!![/quote]

Jasně, že to mám zapojené do toho Line In. O tom mixeru jsem nahoře psal že to vypnuté nemám.
Milosbb (889)|16.11.2004 18:33
Ak Ti nejde zvuk iba nahrať ,ale pri sledovaní TV Ti zvuk ide,bude to v nastaveniach.V nahrávacom paneli v záložke všeobecné musíš označiť políčko "nahrávať zvuk s videom ",teda ak máš do programu FLY2000 slovenčinu.Inak program FLY2000 je asi najlepší,čo som doteraz skúšal.
Ak by si chcel môžem Ti poslať moje settings.ini,mne program funguje zatiaľ v pohode.Takže ak chceš, napíš mail,ten súbor má len 5 kB.
:-!!! :BB: :-k