Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV karta Winfast Leadtek WinFast DTV 2000H

Sarka.Subertova (1)|9.3.2008 20:27
Dobry den!
Potrebovala bych poradit s jednim problemem, ktery jiz delsi dobu pretrvava. V pocitaci mam zakoupeny produkt Leadtek WinFast DTV 2000H. Tuto kartu jsem si koupila v cervenci 2007 od AlfaComputer a vse bylo v poradku a do preinstalace Windows. V listopadu 2007 jsem mela pocitac v oprave, kvuli preinstalaci Windows XP, protoze nam selhal pevny disk.
Technik nam pocitac opravil, ale od te doby mam problemy s touto kartou. Pri preinstalaci mi technik znovu naistalovat tuto kartu, ale prvne nam v cele karte nesel zvuk. Po preinstalaci zvuk sel, ale nesel nam digitalni vstup. Technik se nam na tuto zavadu podival, a tento problem prisoudil dvou virum a nekolika spywarum, ktere nas antivir nedokazal odhalit. Doporucil nam i antivir, ktery by nas pred timto mel chranit. Jenze v opravne nemohli vyzkouset digitalni vstup a ten nam doted nefunguje. Tentokrat se to nemuze svest na zadne viry, protoze antivirem jsme zkontrolovali cely PC a zadny vir jsem nenasla. Co s tim muzeme delat?
Pri hledani programu na jednom ucte vse probehne v poradku, ale nalezene TV programy nelze sledovat. Zobrazi se totiz jen cerne pozadi a neni slyset zadny zvuk a videt zadny obraz. U druheho uctu je to o neco horsi. Pri hledani programu to nedojede ani do konce a ukaze se oznameni s chybou a moznost odeslat ci neodeslat tuto chybu microsoftu a po odkliknuti neodeslat se okno WinFastu zavre. Tento ucet, u ktereho hledani progarmu nedojede ani do konce je s omezenymi pravy. Me by tim padem zajimalo, jak tento problem vyresit, protoze technik ktery nam spravuje pocitac nema u sebe digitalni vstup na vyzkouseni a k nam to vyzkouset a problem vyresit neprijede. Napiste pripadne nebo poslete email na koho z vasich kolegu se mohu obratit.
Mame starsi pocitac znacky Lynx Virtualni pokojicek II. Pokud budete potrebovat presnejsi udaje, poskytnu je vam.
[email]Sarka.Subertova@seznam.cz[/email]
hakoci (1)|11.9.2008 21:03
Dobrý den, mám totožný problém a také si už nevím rady... Tuto kartu jsme koupil rovněž u Alfacomputers a fungovala bez problému. Nyní nenaladím digitální signál. Je tady někdo, kdo by mi mohl pomoci. Můj email je [email]michalkoci123@seznam.cz[/email]
Ivo Mašek (10205)|12.9.2008 07:03
Odinstalovat komplet vše, co souvisí s tv tunerem (ovladače, drivery) a to i z registru dat. Prostě uvést PC do stavu, kdy tam žádná tv karta nebyla. Potom provést novou instalaci karty z CD.
stani (1647)|13.9.2008 17:12
Tobě a ostatním kdo má problémy (s Leadtek) doporučuji (podobně) tento postup.