Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Radio na TV karte

bremick (3)|6.3.2008 22:50
zdravim, mam takovy problem. deska MSI K9VGM-V a TV tuner Leadtek DTV 2000H. Temer vse funguje jak ma, ale pokud si pustim radio, nemohu zvuk upravovat na ekvalizeru v ovladaci zvukove karty. Pro upresneni. karta je spojena se zvukovou kartou audio kablikem. Zvukovou kartu pouzivam integrovanou na desce - kodek HD audio (AC97) . Podotykam, ze jinak equalizer funguje bez problemu. Vyzkousel jsem jeste desku Gigabyte s chipsetem nForce 560, nicmene bez uspechu a jeste jsem pouzil taky jinou zvukovku ne onboard, ale Creative Audigy SE. Taky nic, radio si vesele hraje, ale equalizerem nemuzu upravit. Dekuji predem za radu. Pripadne reseni.
Victor77 (118)|8.3.2008 01:21
Já si myslím, že ekvalizér upravuje pouze data, která jdou ke zpracování do karty. Vnější audio signál se už neupravuje. Ovlivnit lze jen jeho intenzitu.
bremick (3)|8.3.2008 08:17
no ono se to prave tak chova, muzu upravit akorat hlasitost a pripadne zda mi zvuk pujde do leve ci prave bedny, jinak nic, nasel jsem tv kartu ktera taha zvuk pres pci, tak odzkousim snad to bude ok. dam vedet
bremick (3)|11.3.2008 16:07
takze karta Hauppauge WinTV HVR-1100 a, ktera taha zvuk pres pci a je po problemu. dekuji za pomoc