Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Vegas 8.0a při renderu "zrychlených" klipů jen černý obraz. Prosím pomozte!

Sky Sky je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mám hotový projekt v Sony Vegas 8.0a. Projekt je tvořen několika desítkami klipů, u nichž je u většiny použito zrychlené přehrávání (se stisknutým Ctrl a posunem okraje klipu je původní čas. délka zmenšena/zkrácena).

Když si už hotový projekt přehrávám přímo v náhledovém okně Vegasu, vše se jeví v pořádku.
    Jakmile ale dám projekt renderovat, ve výsledku jsou všechny klipy, které jsou zrychleny, zobrazeny jen jako černá obrazovka.
    Zvuk je v pořádku, a to i u zrychlených klipů - zní tedy zrychleně; titulky jsou v pořádku a klipy, kde nebylo nastaveno "zrychlení" jsou také vyrenderovány správně. Jen u zrychlených je black screen. Černá obrazovka je už vidět při samotném renderování ve Vegasu, pak při přehrávání hotového souboru v libovolném přehrávači samozřejmě také.

Renderovat jsem zkoušel do cca 4 formátů (avi, mp4, mov a wmv) navíc s použitím různých kodeků a jejich nastavení (tam kde to bylo možné).
    Výsledek je ale vždy stejný, takže bych neviděl problém v konkrétním kodeku. Kde ho ale hledat, netuším. Po hledání na Google jsem našel na jednom zahraničním foru přesný popis mého problému - bohužel tam bez odpovědí.

Najde se někdo znalý, kdo mě správně nasměruje? Díky předem za ochotu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Zahada.

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Dělá ti to jen v tom jednom projektu nebo v jakémkoliv? Jakého formátu je zdrojové video?. Kvalitu renderingu máš zapnutou na Best?

Sky Sky je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Saxel Zobrazit příspěvek
    Dělá ti to jen v tom jednom projektu nebo v jakémkoliv? Jakého formátu je zdrojové video?. Kvalitu renderingu máš zapnutou na Best?
    Zkousel jsem ve dvou projektech, v obou se to chova stejne.
    Kvalita na Best, jako zdroj jsou avi (kolem 3000kbs), uz komprimovane TMPGenc Xpress, uplne puvodni zdroj je DV video z kamery, do PC stazeno Scenalyzerem.

Ale, ted rano jsem zkusil prenest na svuj druhy PC stejny Vegas. Na tom PC je jen minimalizovany balik kodeku CCCP (na tom puvodnim mam K-Lite Full). Projekt otevreny v druhem PC se renderuje uz naprosto spravne.

Takze je to problem konkretniho PC, nainstalovanych kodeku se uz uplne asi nezbavim, proto az do pristiho reinstalu, budu s V. pracovat na te druhe masine. Taky reseni ...
    Diky.

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Hmm, ty kodeky ... Mě podobně zablbla zrychlená scéna s kodekem H.264/AVC z ffdshow, když byly klíčové snímky hodně daleko od sebe. Neměl jsem sice černo, ale byly tam zmršené frejmy.

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

Sky, to je tak, ked si niekto bez rozmyslania nainstaluje "FULL" kodekpak, musi znasat "FULL" nasledky.

Sky Sky je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od artam Zobrazit příspěvek
    Sky, to je tak, ked si niekto bez rozmyslania nainstaluje "FULL" kodekpak, musi znasat "FULL" nasledky.
    Full je primo v nazvu kodeku, moznych rezimu instalaci je nekolik. Vzdy pouzivam "Custom" rezim a volim si to, co potrebuji.

Artame, to je tak, kdyz nekdo nevi podrobnosti, ale musi za kazdou cenu napsat prispevek, i kdyz je uplne o nicem. To, ze mam pod timto nickem na TVfreak.cz jen par prispevku neznamena, ze pri instalaci odklikavam vsechny tlacitka jako nejaka ovecka ...
    Naposledy upraveno uživatelem Sky: 06-03-2008 v 17:55

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2007

Kdyz uz se to nakouslo, jaky balik a jakym zpusobem doporucite kodeky instalovat ?

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Ziadnym a ziadne !!!

Podobná témata

1. Trhaný a zpomalený obraz (prosím pomozte)
    Od ibauer v sekci Videokamery
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 23-05-2008, 21:54
  2. Prosim o pomoc s vyberem plasmy 50" nebo LCD 46" do 50K
    Od stZ v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 20-07-2007, 01:21
  3. ASUS MY CINEMA P7131 "skace obraz"
    Od jakoubek23 v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-01-2007, 20:27
  4. Reakcí: 47