Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PHILIPS 47PFL9732D/10 vs. Sony KDL-46X3500

martinrojkovic (18)|28.2.2008 09:03
Chtel Bych Od Nekoho Poradit Jak By Se Rozhodnul Mezi Temito Znackami Philips Vitez Testu Oceneni Eisa Sony V Hodnoceni Taky Nedoadla Spatne Uz Opravdu Nevim Uz V Tom Lezim 3 Mesice A Porad Se Nemuzu Rozhodnout,cetl Jsem Toho Opravdu Hodne,jeste Jsem Se Priklanel Ke Znacce Toshiba Ale Moc Jim Neverim I Kdyz V Testech Dopadla Dobre Prosim Poradte
majkicz (872)|28.2.2008 09:10
[COLOR="Navy"]Pis priste mezi vetama aspon CARKY.
Nejlepsi reseni je zajit do shopu a s obema si pohrat. Vyzadat si ovladac, DVD prehravac atd. a hrat si.[/COLOR]
martinrojkovic (18)|28.2.2008 09:20
myslim si,ze mezi nima zase takovej rozdil nebude na znacce mi fakt nezalezi,k nicemu se nepriklanim,ale kdyz uz clovek zaplati takovy hrisni penize,tak ocekam ze to bude kvalita a ne,ze zase neco koupim a vydrzim s tim 2 roky a pak to zase prodam,protoze vymeslej zase novou technologii,ale to by si clovek nekoupil nikdy nic,jinak diky za nazor bude to asi nejlepsi se jet nekam podivat a porovnat je mezi sebou.
majkicz (872)|28.2.2008 12:10
[COLOR="Navy"]Je to to nejlepsi, ja kdyz shanel telku, taky jsem par obchodu objel a stravil v nich nekolik hodin ocumovanim, nastavovanim a zkousenim...[/COLOR]
stani (1647)|28.2.2008 12:18
K původnímu dotazu:

počkej ještě měsíc, budou nové Philips(a samo ty staré by měly zlevnit), pak jdi do obchodu porovnávat.
Já se také rozhodoval mezi Philips a Sony...
martinrojkovic (18)|29.2.2008 09:54
nikam nespecham jeste si pockam ty novy philipsi me taky zajimaj a hlavne by mohli zlevnit starsi modely no uvidime jinak vsem diky za tipy