Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: AVCHD střih

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Zdravím, jak udělám pomocí Pinacle 11,video a bych ho uložil sestříhané,s přechodama atd.zpět na kartu a pak to mohl přerávat na TV aby to bylo v AVCHD. Na DVD to umím.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele jibarr
    Registrace
    Sep 2007

Exportovat do souboru jako mpeg-4 a přesunout soubor na kartu.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Díky!!!

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Zdaravím, nevíte zda pinnacle 11(případně která verze) umí převádět mpeg2 / hdv2 1440x1080i z hv20/ již sestříhaný (dál se nebude upravovat) do avchd v podobě přehratelné na PS3 ? Dík

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Ahoj, jaký sw byste doporučili na střih AVCHD? Ke kameře Canon HF10 jsem dostal Pixela ImageMaker ale to je poměrně dost mizerný nástroj. Díky

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Carlosik Zobrazit příspěvek
    Ahoj, jaký sw byste doporučili na střih AVCHD? Ke kameře Canon HF10 jsem dostal Pixela ImageMaker ale to je poměrně dost mizerný nástroj. Díky
    tak na výběr je toho celkem dost, ale připrav se na VELMI vysoké požadavky hw:
    - Edius Pro 4.6
    - PowerDirecotor 7 Ultimate - podporuje avchd, měl by i canon hf10, ale ještě to nikdo nevyzkoušel
    - Pinnacle Studio 11 Ultimate
    - Ulead VideoStudio 11,5 Plus
    - kdybys měl MAC OS, tak Final Cut Express 4

btw: můžeš pak hodit nějaké tvé postřehy z kamery a střihu sem: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...=15560&page=10

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

michal_h: díky za rychlou odpověď! S velkou hw náročností počítám a už uvažuju o upgrade PC. Zkoušel jsem ten dodaný ImageMaker na notebooku s dvoujádrem a 2GB RAM a celkem nic moc rychlost. Umí některý z tebou doporučených sw efektivně využít nějaké čtyřjádro od Intelu nebo případně tříjádro AMD?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2007

michal_h: díky za rychlou odpověď! S velkou hw náročností počítám a už uvažuju o upgrade PC. Zkoušel jsem ten dodaný ImageMaker na notebooku s dvoujádrem a 2GB RAM a celkem nic moc rychlost. Umí některý z tebou doporučených sw efektivně využít nějaké čtyřjádro od Intelu nebo případně tříjádro AMD?
    řekl bych, že čtyři jádra se využijí ve všech programech, např. min. požadavky na procesor od Pinnacle Studio 11: "Intel® Core™2 Quad 2.66 GHz or higher required for 1920x1080 AVCHD editing"

Nováček
    Registrace
    May 2008

Poznamka: Pri exportu do AVCHD v Pinnacle Studio 11 Ultimate, zdroj 1920x1080@60i jedou vsechny 4 jadra na 90-97% (Intel Quad 3,2GHz). Rendering probiha rychlosti zhruba 10frame/s (tj. 1/3 rychlosti).

Akcelerace prehravani v nahledu se neuplatnuje (alespon dle mych meritek) zatez CPU je cca 25-30% quadu (tj. >1core). PS11Ult, Vista 64, ATI HD3870. Pri prehravani podobne narocneho streamu h.264 (15Mbps) napr. v MPC HC je zatez CPU pri uspesne akceleraci cca 0-3%.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od peteb Zobrazit příspěvek
    Poznamka: Pri exportu do AVCHD v Pinnacle Studio 11 Ultimate, zdroj 1920x1080@60i jedou vsechny 4 jadra na 90-97% (Intel Quad 3,2GHz). Rendering probiha rychlosti zhruba 10frame/s (tj. 1/3 rychlosti)
    tak to je slušný...

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Čtyřjádro na 3,2GHz? Více než 20 tisíc jen za procesor do toho určitě nedám :-/ Původně jsem uvažoval o Quad Q9300 2,5GHz, myslíte, že by to mohlo stačit? Ono toho videa ke stříhání nebudu mít zase příliš mnoho...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2007

Čtyřjádro na 3,2GHz? Více než 20 tisíc jen za procesor do toho určitě nedám :-/ Původně jsem uvažoval o Quad Q9300 2,5GHz, myslíte, že by to mohlo stačit? Ono toho videa ke stříhání nebudu mít zase příliš mnoho...
    já myslím, že to určitě půjde, mě to jde i na C2D 2,2GHz, je sice pravda, že dost pomalu, možná vyzkoušej i jiné programy, třeba Ulead VideoStudio 11,5 není špatné a myslím, že je trochu svižnější než pinnacle

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Tak zkusím upgrade HW a nějaké trial verze a pak dám vědět, jak to dopadlo. Pod Unixem předpokládám žádná možnost není?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2007

Tak zkusím upgrade HW a nějaké trial verze a pak dám vědět, jak to dopadlo. Pod Unixem předpokládám žádná možnost není?
    tak to nevím

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 14-07-2012, 21:08
  2. Strih AVCHD videa v Premieri - PROBLEM
    Od Danix64 v sekci Editace videa
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 12-09-2011, 21:21
  3. PC pre strih AVCHD - kamera Canon HFS10
    Od tripye v sekci Videokamery
    Reakcí: 6