Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém po připojeni FireWire řadiče Kouwell

Wolfsteen (33)|26.2.2008 20:50
Prosím o radu, do notebooku jsem si koupil FireWire řadič Kouwell KW-1002E do ExpressCard slotu, ovladač se mi nainstaloval, video z DV kamery jde přetáhnout v pohodě, ale Xpéčka mi pořád hlásí, že zařízení USB nebylo rozpoznáno. Přitom na tom řadiči žádný USB není. Nevíte co s tím? Díky
Doom (2331)|27.2.2008 09:02
nemá ta kamera slot na paměťovou kartu, kam se ukládají fotky? ta paměťovka se hlásívá jako USB zařízení
Lark (365)|27.2.2008 16:30
[QUOTE=Doom;167414]nemá ta kamera slot na paměťovou kartu, kam se ukládají fotky? ta paměťovka se hlásívá jako USB zařízení[/QUOTE]

Já na své Sonce paměťovku na fotky mám, ale ta se připojuje pouze přes USB. Při připojení přes FireWire není vidět. Možná je to ale na jiných kamerách může být jiné. Nevím. A když se podíváš do Správce zařízení, tak je tam co?
Wolfsteen (33)|28.2.2008 12:50
Kamera slot pro karty nemá. Když jsem ji připojil do jiného pc s firewire na zvukovce, vše bylo ok. Ve správci zařízení se taky žádný nový neznámý usb neobjeví. Ale bublina v hlavním panelu furt řve.
Lark (365)|28.2.2008 15:38
Nejsem žádnej hw odborník a pořádně nevím jak ten "ExpressCard slot" funguje, ale neschází nějaký ovladač pro ten slot? Jak říkám nerozumím tomu, jen mě to tak napadlo. Pokud je to hovadina, tak mě nekamenujte.