Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sonic Scenarist POMOC

AdamTV (5)|20.2.2008 21:10
Vypadá to , že Scenarist je opravdu pro trpelivé lidi, poradte mi nemohu se dostat, nebo vytvořit MENU.
V náhledovém okně mám neustále ikony pro práci s butonama šedé.
V Track editoru mi to nedovolí na fotku přiřadit audio.
A Vlastně ani nevím pomocí kterého příkazu zadát třeba v Track editoru že z toho bude menu.
díky
666dia (476)|20.2.2008 23:21
přímo do TrackEditoru přetáhneš myší audio.....a už tam máš masky, že chceš dělat buttony....?
bez těch nebudeš mít tlačítko na dělání buttonů aktivní....masky tam taky přetáhneš myší....přímo do track Editoru....
StD (8612)|21.2.2008 07:41
...a nebo (zkratka pro lenivce, jako jsem já): Vyrob si to menu ve PhotoShopu - formát *.PSD, každé tlačítko = 1 vrstva; potom otevři svůj projekt ve Scenaristu, současně otevři Explorer/Průzkumník Win a jednoduše hotové menu do Track Editoru přetáhni. Pak už stačí jen po vytvoření Menu-tracku přidělit tlačítkům funkce... a je vymalováno.
AdamTV (5)|21.2.2008 19:27
Díky za rychlou odpověd'.
Teda nevím proč to nabízí jiné možnosti při přesunu z Win Exploreru než ze spodního data editoru.
Taky nevím jak dostat do statiského menu zvuk a jak je to s Subpictuire a Highlight.
V DVDLabu jsou tyto věci jednodušší a intuitivnější.
Tak jdu bádat dále
666dia (476)|21.2.2008 21:26
statické menu do TrackEditoru vložíš jako Slide Show...defaultně ti udělá délku 10 sec....a natáhneš ho na délku zvuku....
"V DVDLabu jsou tyto věci jednodušší a intuitivnější."...to jo, ale výsledek nikdy nebude tak dobrej....je to tak na Home Video....
Scenarist je profi soft....