Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 45

Téma: obrázky z ADVC se mi pořád nelíbí

Je tu občas Avatar uživatele mercenary
    Registrace
    Mar 2004

No, ale když mluvíte o ProCoderu .... koukal jsem, že existuje nějaká lite verze z anecelé 2000,- .... co to umí, nebo neumí ?

A ještě otázečka: kdosi tu zmiňoval AVER DVD EZMaker PRO PCI, koukal jsem teď na to, má to TBC, zachytává to i zvuk (nemělo by to tedy utíkat) a vůbec je to dražší karta s možná i lepšími parametry - má někdo nějaké zkušenosti?
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Feb 2007

O ProCodere Express sa docitas v Mpeg2 temach...

Je tu občas Avatar uživatele Tomáš X.
    Registrace
    Mar 2004

Já měl z ADVC 50 obraz skvělej. Lepší o dost, než ty ukázky. Teď momentálně ne, mám na tom svislé pruhy, ale to bude interferencí, musím kabel po celé délce vzdálit od ostatních kabelů a bude to zase O.K.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Vy ste bohoví, ako sa cudujete Ja som mal uz 3ks ADVC-100a zakazdym tam boli chyby ine, takze je to asi kusova zalezitost, u kamier som sa s chybami nestretol a takisto u stoloveho DV rekorderu, takze nie je o com uvazovat, za tych 16000sk uz kupim pomaly kamerku s AD/DA prevodnikom, a vsetci viete, ze to nieje len prevodnik, ktory vyuzijes zo parkrat na prevod analogoveho videa nie?, ine je to opacne, DAprevodnik, kde to vyuzijes na nahlad zo strihoveho softu (co mozes aj kamerov), takze je to zbytocny prepych z "nezarucenym" vysledkom

Registrace
    Mar 2004

StayMan: to je právě to, co odpovídá mé poslední zkušenosti. Výstup s ADVC zašuměná kostičkárna, vytáhnu kabel FireWire z vnitřního konektoru řadiče, připojím tam kabel od DV kamery, vytáhnu vstupy z ADVC, připojím je ke kameře ....... a obraz je čistej jak slovo boží. Ta kamera je ale bohužel dost drahá a věřím tomu, že při častém používání jako převodník se vykvrdlaj brzy konektory. Asi se opravdu začnu shánět po vadné kameře, zkusím ještě sehnat některou z méně obvyklých karet (ta AVER DVD EZMaker PRO PCI opravdu nevypadá beznadějně a cena je lidská, bohužel ji můj dodavatel nemá skladem, takže si ji nemohu půjčit, ale asi ji koupím a kdyžtak s přijatelnou ztrátou prodám - viz. http://www.aver.com/products/dvm_AVe...MakerPro.shtml

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od mercenary
    Tedy prosím o fundovanou radu: jak mám dostat cca 2 hodiny filmu na jednovrstvé DVD tak, aby byl disk přehratelný na standardním DVD přehrávači ? Prosím vynechte software v ceně nad 2000,- Kč, jsem socka.
    Zjevně se snažíš o vytvoření Perpetum Mobile - ovšem nikomu se to zatím nepodařilo, takže máš jenom pramalou naději na úspěch...

Mimochodem - zkusils ten ADVC-50 taky vyzkoušet přímo v Syntexu. Jseš z Prahy (stejně jako oni), takže to snad není problém, ne...?

Registrace
    Mar 2004

No v Syntexu jsem ho nezkoušel, ale u dalších 2 lidí ano ... se stejným výsledkem. Převodník teď nemám, dodavatel ho prodal někomu jinému, kdo digitalizuje VHSky s tak mizerným signálem, že mu to nevadí. Pokud nenajdu alternativu, zkusím se s nima v Syntexu domluvit na zkoušce u nich, ale opět opakuji: s DV kamerou jako převodníkem je vše v pořádku, s ADVC špatně !
    Co se toho Perpetua Mobile týká - zase sklouzáváte k Vašemu "všechno je na ho*no, jediné použitelné je Porsche". Ať se Vám to líbí nebo ne, pokud mám slušný grab z VIVA bez šumu, zkomprimuji to TMPEGencem s br cca 5000 (průměrně dlouhý film) a vypálím, tak se na to DÁ koukat. Troufnu si tvrdit, že kolikrát je to lepší, než to co pouštěj občas v TV, třeba některé příspěvky ve zprávách evidentně točené ručkou a narychlo zkomprimované zřejmě s nízkým br (maj málo místa na disku?). A pokud je nějaký soft lepší, než TMPEGenc a není příliš drahý, rád si jej pořídím.

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Pokud něco reklamuju, tak jdu snad napřed přímo za výhradním dodavatelem (v tomto případě Syntex) a ne za nějakým kamarádem, ne...

K tomu Porsche se dá dodat jenom jedno - až bude net prázdný od všech těch nářků majitelů VIVO a TV karet (viz rozjetý obraz od zvuku, nekompatibilita atd.), tak vezmu tyto shity na milost. Jinak ne a Canopus AceDVio mě utvrzuje v tom, že je to 100:1 oproti levným sra*kám v ceně za litr.

Registrace
    Mar 2004

Já jsem měl tutéž reklamu z TV chycenou kamerou i ADVC 50. Úplně totéž i pod lupou. Kvalita vynikající.
    Teď něco nagrabuju - kam to můžu uploadnout?

Registrace
    Mar 2004

Tomáš X.: pokud budeš tak hodnej, udělej z toho ADVC jenom tak dvě vteřinky a pošli to pls. na mercenary@iol.cz, kouknu na to. Myslím, že přesně tu scénu snadno najdeš. Jsem na to fakt zvědav.

Registrace
    Mar 2004

Dobře, tak já odpoledne vyberu nějaké 2 vteřinky z TV vysílání, nechám to v AVI(DV), zazipuju a pošlu. S kvalitou jsem spokojen, mám udělaná DVD z některých filmů, třeba v poslední době Iason a argonauti a porovnával jsem to s výsledky z DVD rekordéru a mně to vyšlo líp. Jenže teď je kvalitní jen ČT1 a ČT2, Nova a Prima v poslední době z kabelovky Karneval proužkovatí.

Registrace
    Mar 2004

Poslal jsem video. Dorazilo správně?

Registrace
    Mar 2004

Jo jo, díky, video dorazilo, dostal jsem se k tomu až teď.
    Řekl bych, že je znatelně lepší, než moje, ale horší, než z digikamery.
    Možná (spíše určitě) je z ADVC ostřejší (ale digikamera má snímek
    z fotbalu, samý pohyb a záběry zvenku oproti studiu pro ADVC),
    ale to bych radši oželel, ten šum výrazně komplikuje kompresi do
    MPEG2 s nižší bitrate. Sorry za velký obrázek, ale jinak by to asi
    nebylo vidět. Vlevo ADVC-50 Tomáše X., vpravo moje (půjčená )
    DV Canon 250i. vždy vloženo logo TV ze stejného snímku a zvětšenina
    (část vlevo od nosu )

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Najlepsie by bolo, porovnavat rovnaku snimku

Registrace
    Mar 2004

Bohužel nemám, ten snímek vlevo je od Tomáše X. a já na tu kameru nahrál náhodou na zkoušku ten fotbal, líbilo se mi to, vrátil jsem kameru a šel koupit ADVC-50, protože "z ní je obraz ještě lepší, než z kamerového převodníku", jak mi někteří tvrdili. Mé následné výsledky s ADVC byly obdobné tomu záběru vlevo, akorát že horší.

No tohle zatím uzavřu, objednal jsem DVD EZmaker PRO PCI, když se mi nebude líbit, tak ho prodám a zkusím Hauppauge WinTV PVR 250, to by v tom byl , aby nebylo něco lepší, než moje VIVO.

Každopádně se o své dojmy podělím.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Porád a stále tma
    Od Noceo v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-06-2009, 13:36
  2. porad
    Od pokryv v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 31-05-2008, 19:14
  3. Obrázky do mailu?
    Od Libor52 v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 12-10-2005, 06:26
  4. rozdíl ADVC-50 AcedVio ADVC-1394
    Od Garp v sekci DV/HDV
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 11-08-2005, 13:55
  5. Ako na obrázky
    Od deus17 v sekci Mastering
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-10-2004, 14:47