Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 51

Téma: Krzysztof Kieslowski

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Zdravím všechny příznivce tohoto polského režiséra. V minulém roce dávali několik jeho filmů-Dvojí život Veroniky, také trilogii Tři barvy. Chtěl bych tímto požádat šťastné majitele o poskytnutí těchto filmů, rovněž bych uvítal jeho seriál Dekalog,ten ale šel v televizi poměrně dávno a tak asi nebude rozšířen v digitálním formátu. Děkuju.
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Tři barvy dávají zrovna na Arte (Modrá a Bílá byly v pondělí 180208, Červená bude příští PO 250208 2100). Vše 16:9 anamorf, audio DD DEU nebo FRE. Modrou budu právě dnes autorizovat na placku.

P.S. Teď koukám na program a repríza Trzy kolory: Niebieski jde na Arte znovu UT 040308 1455 odpoledne.
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 20-02-2008 v 08:09

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Díky,ale já bych potřeboval něco s CZ podporou

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Titulky nejsou problem (mam je CZE v SRT formátu), přilepit tam CZE audio také, seženeš-li si ho, pak platí totéž.

BTW: "Trzy kolory: Bialy" jde znovu ST 050308 1455 na Arte
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 21-02-2008 v 08:09

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

Dvojí život Veroniky , Tři barvy(ale bez češtiny), a jinak na ČSFD od lidí co to mají ve filmotéce....

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

@Stani: ...a dvoudiskovou edici "Double Life of Veronique" najdeš tady, ale taky to není žádná láce...
    http://www.criterion.com/asp/release.asp?id=359

Obsah druhého disku:
    SPECIAL EDITION DOUBLE-DISC SET FEATURES:
    - New, restored high-definition digital transfer
    - Audio commentary by Annette Insdorf, author of Double Lives, Second Chances: The Cinema of Krzysztof Kieslowski
    - Three short documentary films by Kieslowski: Factory (1970), Hospital (1976), and Railway Station (1980)
    - The Musicians (1958), a short film by Kieslowski's teacher Kazimierz Karabasz
    - Kieslowski's ½Dialogue (1991), a documentary featuring a candid interview with Kieslowski and rare behind-the-scenes footage from the set of The Double Life of Veronique
    - 1966-1988: Kieslowski, Polish Filmmaker, a 2005 documentary tracing the filmmaker's work in Poland, from his days as a student through The Double Life of Veronique
    - A 2005 interview with actress Iréne Jacob
    - New video interviews with cinematographer Slawomir Idziak and composer Zbigniew Preisner
    - New and improved English subtitle translation
    - PLUS: A book featuring new essays by Jonathan Romney, Slavoj Zizek, and Peter Cowie, and a selection from Kieslowski on Kieslowski
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Double_Life_of_Veronique_sm.jpg 
Zobrazení: 85 
Velikost: 105.5 KB 
ID: 19521  
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 21-02-2008 v 08:32

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Díky, v ČSFD jsem to zkoušel, bez většího ohlasu. Ta dvoudisková verze při sopučasném kurzu dolaru není zas o tolik dražší,něž jednodisková, opět to je ale bez CZ podpory.

to StD až budete mít hotovou trilogii, měl bych o ni zájem, titulky bych snad uměl přidat,už jsem to jednou dělal, asi bychom to púotom ale řešili přes SZ. Díky

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od karel_tvf Zobrazit příspěvek
    Díky, v ČSFD jsem to zkoušel, bez většího ohlasu. Ta dvoudisková verze při sopučasném kurzu dolaru není zas o tolik dražší,něž jednodisková, opět to je ale bez CZ podpory.

to StD až budete mít hotovou trilogii, měl bych o ni zájem, titulky bych snad uměl přidat,už jsem to jednou dělal, asi bychom to púotom ale řešili přes SZ. Díky
    To víš, ČSFD není prodejna , tam je to spíš o výměnách a tak...

Ale zkus nick lebowski, u něj seženeš vše co potřebuješ a ještě něco navíc

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

díky, zkusím

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

@karel_tvf: Modrá je hotová vč. originál-kapitol, bílou zmáknu snad dnes a červenou grabnu v pondělí.
    Titulky jsou Ready, ale budeš si je muset zesynchronisovat, já je nekontroloval (a nepoužil), ale rozcházet by se to mohlo maximálně o desetiny sekundy, neb mám začátky střižený přesně...

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    @karel_tvf: Modrá je hotová vč. originál-kapitol, bílou zmáknu snad dnes a červenou grabnu v pondělí.
    Titulky jsou Ready, ale budeš si je muset zesynchronisovat, já je nekontroloval (a nepoužil), ale rozcházet by se to mohlo maximálně o desetiny sekundy, neb mám začátky střižený přesně...

Díky, nějaké desetiny sekundy neřeším, podrobněji asi přes SZ

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

OK a dej si do profilu lokalitu...

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

@Karel_tvf: 18.03.08 00:05-01:05 Arte: [COLOR="DarkRed"]"Dekalog: Pieç / Dekalog, Fünf"[/COLOR], 1988 (zatím z nich ovšem nevypadlo, zda budou dávat i další díly).

http://www.arte.tv/de/woche/244,broa...year=2008.html
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 04-03-2008 v 08:01

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

@Karel_tvf: Tak se během 14 dnů dočkáš celého toho [COLOR="DarkRed"]Dekalog[/COLOR]u, byť v dosti náročných vysílacích časech. Rozpis ti posílám raději emailem, aby z toho tady nedostali jistí čeští Kulturträgři osypky... Já to bohužel grabovat nebudu, neb 19. odlétám "gegen Engeland"...

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

...a také pohledám v London toto:

http://www.artificial-eye.com/dvd/ART024Advd/main.html
    http://www.artificial-eye.com/dvd/ART024Bdvd/main.html

Ovšem cena - $191.95 na Amazonu je taky pěkná...
    Připojené obrázky Připojené obrázky   
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 10-03-2008 v 10:40

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední