Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: MPEG-problem s prehravanim

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Prosim o radu. Mam problem s prehranim jednoho MPG suboru o velkosti 790 MB. Nejde prehrat, iba manualnim posuvanim. Pritom ostatne mi idu v pohode. Skusal som viacero prehravacov (BSPlayer, PowerDVD a ine.)Prosim poradte mi kde je chyba, alebo ci existuje nejaky program na opravu mpeg suborov. Je to pre mna dolezite. Vdaka moc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

osobně si myslím že jsou na vině kodeky ve tvým pc už jsem se stím taky setkal a pomohlo výměna kodeků

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

PVAStrumento umí i opravovat vadné MPEG poměrně dobře a rychle.Za vyzkoušení nic.

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Skusal som preinstalovat kodeky (codepack all in one, nimo), skusil som i opravu softwarom PVAstrumento. Vysledok ten isty. Subor normalne nacital, vypisoval prehravanie ale obraz nikde Iba manualnym posuvanim. Zaujimave bolo ze po nacitani do VirtualDub-u mi siel prehrat aj so zvukom. Da sa v tomto programe nejako opravit? Diky moc.

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2004

neni to nahodou nestandardni MPEG1 vytazeny z XVCD pro stolni DVD prehravac (i ta velikost by tomu odpovidala) ?
    podobne se chovaji XVCD ve Win prehravacich
    (VDub je OK, stolni DVD taky)

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Je mozne ze je to nestandarny MPEG1. Ako to zistim? Mozem vo VirtualDub-e vytiahnut zvukovu stopu, ulozit ako wav, a potom v programe TMPGEnc vytvorit z povodneho MPEG1 a exportovaneho wavu format MPEG2? Aby som ho mohol pozerat vo Win. Mozno je to smiesne a zlozite, ale som zaciatocnik. Alebo je jednoduchsia cesta? Dik.

Nováček Avatar uživatele Siggi
    Registrace
    Mar 2004

Ak pouzijes TMPEG Encoder nemusis ani demuxnut streamy. Ako zdrojové video načítaj tvoj mpeg, otvor si šablonu na DVD a spusti proces. Pripadne nastav aj ine parametre. Mozno ti to vyriesi problem.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Klarus>
    taky už se mi to stalo, zvuk šel a obraz nebyl. Pomohlo PVAStrumentem konverze do *.pva a jednoduchým prográmkem PVA2MPG zpět do *.mpg. Nebo se mi to taky povedlo opravit přes program Woomble MPEG-VCR.

Pikousík

Podobná témata

1. LCD: Problém s prehrávaním HD videa
    Od Jamsy v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-08-2011, 21:52
  2. problém s přehráváním AVi
    Od Datarios v sekci DVB-T
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 15-08-2009, 16:09
  3. problem s prehravanim videa
    Od bigboss19 v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 03-06-2006, 23:09
  4. Problem s prehravanim
    Od Joe-Joe v sekci Kodeky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-05-2005, 09:29
  5. Problem s prehravanim
    Od imported_dusanD v sekci Mastering
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-02-2005, 21:02