Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Planet Earth na Blu-ray

Man5on (661)|15.2.2008 15:33
Chystám se objednat tento do nebe vychvalovaný dokument někde "na západě", kde je za přijatelnější peníz než u nás. Jenže co tak pročítám zahraniční e-shopy, tak sem jelen z toho, kolikže to má být vlastně disků?
US Amazon - 4 x BD za 55 Dolarů
UK Amazon - 5 x BD za 40 Liber
v ČR - 5 x BD za 1974 Kč

Vlastníte-li někdo tento skvost, dejte vědět jak to je. Příp. doporučte, kde objednat a co a jak, sem v objednávání z ciziny totální lama. Předem dík za každej potřeh.
ppepr (34)|15.2.2008 16:17
Mám z Amazon UK. Pátý disk jsou dva bonusové pořady věnované pouštním lvům jeden a sněžným leopardům. Některé záběry jsou použity v původním uceleném souboru 11 dílů na 4BD. Skutečně to dílo stojí za koupi. Jediný co mne mrzí je, že nejde vypnout mluvený komentář. Když sleduješ po několikáté zbytečně ruší při absoutním relaxu.
radosch (10)|3.3.2008 09:30
[QUOTE=ppepr;165949]Mám z Amazon UK. Pátý disk jsou dva bonusové pořady věnované pouštním lvům jeden a sněžným leopardům. Některé záběry jsou použity v původním uceleném souboru 11 dílů na 4BD. Skutečně to dílo stojí za koupi. Jediný co mne mrzí je, že nejde vypnout mluvený komentář. Když sleduješ po několikáté zbytečně ruší při absoutním relaxu.[/QUOTE]

Taky uvažuju o zakoupení z Amazon UK.
Měl bych dotaz ohledně jazykové podpory - má tato serie české titulky? Příp. dokonce český dabing?
Man5on (661)|3.3.2008 10:06
radosch: Bohužel to nemá cz titulky ani dabing, právě nevím, jestli to mám objednat, nebo počkat, že to vyjde pro náš trh s dabingem, když na ČT to běží normálně nadabovaný.
Pytkin (7947)|6.3.2008 00:27
na internete sa to povaluje v MKV aj s ceskymi titulkami ..
Krtek (1279)|6.3.2008 23:50
Tohle bohužel s CZ titulkama už nevyjde. U nás jsou ty samý disky co jsou v Anglii. Vše co mělo CZ podporu už u nás vyšlo a Bonton na letošek chystá kolem 25 filmů na Blu-ray. Jediné co u nás zatím s CZ podporou není a v zahraničí ano jsou Střelci na útěku a Dracula. Oba v US Amazonu a pak Hostel 2 s CZ dabingem, který se dá sehnat v Maďarsku.
Doporučl bych nákup v US Amazonu. Probýhá tam teď zajímavá akce 2+1, ale je třeba počítat se clem. Zrovna včera mi přišlo 6 BR disků z USA.
Pitomec (10211)|7.3.2008 09:48
Vyhozený prachy - za chvíli se to bude povalovat na každým na stánku za 39
theedge (96)|7.3.2008 10:26
Mužete mi poradit kde se to dá sehnat u nás ? Nákup v USA je pro mne příliš komlikovaný díky. Nějak to u nás nemůžu nikde najít.
Man5on (661)|7.3.2008 10:34
[QUOTE=theedge;168406]Mužete mi poradit kde se to dá sehnat u nás ? Nákup v USA je pro mne příliš komlikovaný díky. Nějak to u nás nemůžu nikde najít.[/QUOTE]

http://www.dvdpeka.cz/inshop/
Krtek (1279)|7.3.2008 14:50
Většina e-shopů nebízí individuální dovoz. Buď DVD peka, nebo filmcity. Podívej se i jinde. Problém je akorát v tom, že oba jsou plátci DPH, takže si ho k tomu přirazí a tím se to prodraží. Když si k tomu ještě hodí rabat, tak to vyjde o polovinu dráž než v USA.
Nékup v USA není vůbec komplikovaný. Stačí Ti jen kreditka a tři minuty času pro registraci.
Man5on (661)|7.3.2008 15:22
Chtěl jsem si to na BR koupit, ale absenze CZ titulků mě vadí, anglicky umím jen základ a koukat jen na leč úžasnej obraz mi nestačí. Stáhnul sem pár dílů z torrentů, titulky sou k tomu k sehnání úplně bezproblémů a kvalita 720p mě bohatě postačuje, pač i DVD o třídu převyšuje.