--------------------------------------------------------------------------------

Vážení uživatele,
prosím vás o radu.Koupil jsem kameru Sony DCR 32E, a po natočení zhruba 50 sekvencí ( cca 3,5GB ),jsem to zkusil nahrát na dvd.
Po instalaci Sony picture browser která proběhla bez problémů,jsem chtěl vypalít DVD přes one touch,ale ono to dojelo na zhruba 70% a hlasílo chybu. To Dvd potom na mém počítači se tvářilo jako prázdný, ale v práci na jiném počítači jsem ho přehrál ( přes power dvd 7.0 ). Potom jsem to zase zkusil doma na svém počítači,ale zase nic.Windows media player hlásí že dvd nemůže prehrát,( nevím jistě,ale je tam asi hláška že chybí YV12 ),a když to spustím v power dvd,zhruba po 2 min ho vyhodí, a nahlásí erorr.
Nahrávky jsem do počítače nacpal bez problémů, a také je můžu i prehrát,akorát ta kvalita nic moc. Potom jsem to ještě zkusil i v Neru,ale také to nešlo.
Přečetl jsem skoro všechno o kodeku,mpeg-2,apod., ale mně jako laíkovi to říka málo. Zatím jsem nebyl v Sony,ale mám takové zkušenosti,že mi moc nepomůžou.
Prosím poradte.
Děkuji předem.