Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Karaoke tvorba

Krist (376)|13.2.2008 13:58
Karaoke se na tomto foru moc neresi, co!?. No neva.
Zpusob od Yasa neni spatny - starsi vlakno zde, clovek si usetri spoustu prace s textem a zakryvackama. Jeste snad doporucim ne midi ale mp3+cdg.
Ja se chci jen pochlubit par vvytvory karaoke videi ve Vegas :p
Zakladem je samozrejme kvalitni nahravka, to proste musi byt. Tuhle vytvoril jeden fanda skupiny Kamelot s malinkym domacim studiem.

[quote]Millhouse: Všechny nástroje včetně zpěvů jsem nahrával sám. Nahráno na el.akustickou kytaru Dowina Chardonnay JC, el.kytaru Yamaha RGX620DZ, 5strunnou basu Harley Benton. Zvuková karta RME Fireface 400. Mikrofon RODE NT2-A, poslech M-Audio BX5A. Nahrávám do Cubase, na efektování používám DSP karty TC PowerCore a Universal Audio, na kytary Amplitube a Guitar Rig. Ostatní zvuky (bicí, klávesy atd) tahám ze software Battery a SampleTank. Na mastering používám T-Racks. Jsem spíš muzikant než zvukový mistr, neznám moc teorii zvukařiny, takže se řídím spíš citem a zatím nejsem se zvukem mých výtvorů moc spokojen ale lepší se to. [/quote]

Zaver: Vlastni tvorba zakryvani textu (i hudby) je docela pracna ale vysledek je lepsi. Sejmuti screenu z midu je rychlejsi ale zvuk, ktery potom ktomu musite nasadit taky z toho midu, aby to sedelo, je o dost mizernejsi. Kvalitni nahravky jsou prave ta kombinace cdg+mp3 ale to jsem zatim sehnal jen cizi.
olan (1)|17.11.2009 16:58
KARAOKE - Ahoj přeji, je to sice starší příspěvek, ale myslím si, že velice aktuální. Mám velkou prosbičku - v jakém prográmku dokáži z MP3 ořezat zpívané slovo, tak, abych pak mohl doma s dětmi zpívat a mít tak z toho karaoke skladbu ? Za dobré rady předem moc děkuji, pokud se mě to podaří z vaší pomocí, odměním se. Předem moc díky. Olda