Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 66

Téma: Handan DVB-C STB CV-6000 DVR

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Zdravím, jsem trošku na tohle lempl ale chtěl bych se zeptat... Z Handana vsechno v pohodě vytáhnu Fotky a mp3 do něj taky v pohodě dám... Ale za boha prostě nevim jak do něj nahrát filmek z pc. Poradí někdo? On mi ten videosoubor ubec nevidí nebo mi to zase napíše full hd ale ten mám uplně prázdnej. Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na nějaký program na stahování ze set-top-boxu od UPC. Stáhnul jsem si nabízený program který lze stáhnout z www. Pár dní jsem si stahoval filmy z boxu do PC. Jednoho krásného dne se mi na obrazovce TV zobrazila hláška na aktualizaci SW tak jsem dal Ok. A od té doby nelze pomocí uvedeného souboru stahovat z boxu. Neb lze stáhnout pouze ty volně dostupné 4 kanály. Ostatní soubory nahrané z placených stanic ten program nepřečte. takže pozor na update firmware!!!!!!!!. Díky za radu.

JU JU je offline
    Nováček Avatar uživatele JU
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Kopejda Zobrazit příspěvek
    Zdravím, jsem trošku na tohle lempl ale chtěl bych se zeptat... Z Handana vsechno v pohodě vytáhnu Fotky a mp3 do něj taky v pohodě dám... Ale za boha prostě nevim jak do něj nahrát filmek z pc. Poradí někdo? On mi ten videosoubor ubec nevidí nebo mi to zase napíše full hd ale ten mám uplně prázdnej. Díky
    otázka je, v jakém formátu je film, který snažíte nahrát do DVR, ten zvládá jen mpeg2

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

mam stejny problem, v softwaru mam porad stb not conected a zadne nahravky tedy nevidim

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Zdravim,
    pekne vela problemikov s tymto STB.... Ja prispejem dalsim: filmy, kt mam nahrane v STB na HDD sice v aplikacii USB down vidim, no i ked si oznacim miesto, kam ich chcem uploadnut a stlacim upload, tak mi aplikacia vyhlasi chybu v zmysle UPLOAD FAIL.. - tyka sa to suborov, ktore maju predponu CAS, napr. CAS - Zahadna diagnoza, subory, ktore maju predponu FTA, funguju (zavratnou rychlostou). Smola je, ze FTA mam iba jeden subor... Vdaka za odpoved - i mailom /masiar.peter@gmail.com/.
    Naposledy upraveno uživatelem pepino0426: 17-07-2008 v 19:57 Důvod: upresnenie

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Vidím, že jsme všichni postižení stejným problémem.Najde se už konečně někdo, kdo zná řešení a uvede ho v lidské řeči? Mám stažený USB dowload, pro stahování z STB, při jeho instalaci je vyžadován software na dvd, nebo odpovídající software prý dosažitelný na stránkách internetu. Přes veškeré urgence v zák. centru UPC, se mi stránku, kde je software ke stažení nepodařilo získat. Jsem 30 ročník a PC není zrovna můj nejlepší kámoš. Najde se někdo, kdo mi pomůže rozběhat vstup do STB a použít jej jak se vytahuje jeho manuál ? Odpověď za kterou předem děkuji "alibech@seznam.cz"

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

pepino0426:
    Ta zahadna diagnoza bude asi tym, ze FTA su nahravky z volne vysielanych (nekodovanych) stanic a CAS su nahravky z kodovanych (t.j. na ktore potrebujes dekod. karttu) a zrejme vyrobca STB urcil, ze tie kodovane neopustia pristroj.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od alibech Zobrazit příspěvek
    Vidím, že jsme všichni postižení stejným problémem.Najde se už konečně někdo, kdo zná řešení a uvede ho v lidské řeči? Mám stažený USB dowload, pro stahování z STB, při jeho instalaci je vyžadován software na dvd, nebo odpovídající software prý dosažitelný na stránkách internetu. Přes veškeré urgence v zák. centru UPC, se mi stránku, kde je software ke stažení nepodařilo získat. Jsem 30 ročník a PC není zrovna můj nejlepší kámoš. Najde se někdo, kdo mi pomůže rozběhat vstup do STB a použít jej jak se vytahuje jeho manuál ? Odpověď za kterou předem děkuji "alibech@seznam.cz"
    Nevím, zda jsem vás dobře pochopil. Jediné, co mohu pro vás udělat, je vás odkázat na tyto stránky:
    http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=1820

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Dík za berličku, určitě ji využiji. Alibech Pokud se mi akttivace podaří ozvu se. Ještě jednou dík.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

ahoj, mám tento problém s převodem formátu z hav na ts:

Příslušný soubor jsem přes USB downloader stáhnul do PC, ale nemůžu ho převést na ts.
    Zkoušel jsem to programem HavToTs, a to v příkazovém řádku dle návodu, následně i asociací, jak byla popsána 2. možnost. Vždy mi jen problikne černé okno a nic se neděje. Problém bude asi ve velikosti souboru. zkusil jsem převést minutový šot (něco přes 20MB) a bez problémů. Ten 5,5GB soubor mi ale nejde (místa na disku mám něco přes 7GB).
    Nevíte, jak převést takto velký soubor?
    Děkuju

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Nevím, zda jsem vás dobře pochopil. Jediné, co mohu pro vás udělat, je vás odkázat na tyto stránky:
    http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=1820
    Pochopil jste mne velmi dobře a vaše rada vyřešila problém. Už to chodí, jenom já mám trochu potíží s příkazovým řádkem. Dokonce ani délka kabelu není na závadu. Můj je 7m dlouhý a má 5 USB spojky. možná, že trochu zpomaluje converzi z HAV do OTS. Jsem Vám zavázán a doporučuji všem, aby si tuto stránku bedlivě prostudovali. Určitě budou mít úspěch. Ještě podotýkám, že můj operační system jssou Windows XP. Vám pane Mašku vřelé díky. Alibech.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Citace Původně odesláno od alibech Zobrazit příspěvek
    Pochopil jste mne velmi dobře a vaše rada vyřešila problém. Už to chodí, jenom já mám trochu potíží s příkazovým řádkem. Dokonce ani délka kabelu není na závadu. Můj je 7m dlouhý a má 5 USB spojky. možná, že trochu zpomaluje converzi z HAV do OTS. Jsem Vám zavázán a doporučuji všem, aby si tuto stránku bedlivě prostudovali. Určitě budou mít úspěch. Ještě podotýkám, že můj operační system jssou Windows XP. Vám pane Mašku vřelé díky. Alibech.
    Opravuji, ty spojky na kabelu jsou jen 2.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Zdravim. Tak jsem se podlouhých experimentem stal zběhlým nahrávačem pořadů na DVD z UPC DVR díky vašemu a UPC fóru.
    Rád bych se podělil o zkušenosti pro ty co narazí na podobný problém jako já.

* Skladba programů - USB Downloader, HavToTS, ProjektX (Demux), Mpeg2Schnitt (sestřih), InfoEdit (mux).
    * Když sem se pokošel připojit HDD přímo do PC narazil jsem na problém (již zmiňovaný) jiného (pravděpodobně) souborového systému (jeho modifikovaného bratřička) od UPC a nemožnost jej přes někdy dřív zmiňovaný program stahnout do PC a tudíž jedu přes USB 1.1 což je značně časově náročné.
    * S tím souvisí problém s kopírováním. Jak již bylo zmiňováno, lze stahovat do PC jen soubory FTA (ostatní jsou kódované) ale i u těch jsem měl problémy a psalo mi to uprostřed stahovaní "fail". Inů vyměnil jsem USB kabel (po dlohém bádání) za 1,8m ProfiGold Bendrich a hle veškeré trable s kopírováním ustali (původní 5m obyč kabel tudíž byl nestabilní).
    * Zasadní problém vidím v firmware DVRka. Když se stahne jeden soubor do PC, další již nelze nahrát, dokonce nejde ani nahrávat pořad z TV. Přístroj se musí vypnout a zapnout (tedy restartovat) Následně se dá pokračovat ve stahovaní do PC či nahrávat pořad z TV.

??? !!!!
    Největší problém (dosud mnou nevyřešený) je duální vysílání televize Nova. Po vytvoření DVD je v levém kanálu český dabing a v pravém originální znění. Zaobíral jsem se tím už dlouho, našel jsem editor kterým soubor mp2 otevřu a dokážu levý kanál překopírovat i do pravého, ale už jsem nenašel program, který by mě upravený zvuk uložil do formátu mp2, respektive formátu který by schroustnul InfoEdit.
    Pokud někde tento problém již vyřešil, prosím dejte vědět, rád bych měl Modrou lagunu a Návrat do Modré laguny na DVD. Moc děkuji.
    ??? !!!

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Tak už znám odpověď na poslední překážku kterou jsem měl.
    Duální zvuk z Novy se dá vyřešit programem "Mpeg Video Wizard DVD". Ten umožní zkopírovat jeden kanál do druhého. Navíc tam korektně fungují kapitoly, které mi v InfoEdit nefugovali.
    O řešení jsem se dočetl na https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=13380 (díky)

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Díky za přínosné info.

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Handan CV-6000 HDD problém
    Od Mambo v sekci DVB-C
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 30-12-2011, 14:14