Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Vegas Movie Studio Platinum -> DVD

Nováček
    Registrace
    May 2007

Ahoj
    koupil jsem si Vegas Movie Studio 8 - tedy vč. DVD Architect Studio 4.5
    Bohužel mi při renderování střihu ve Vegasu do MainConcept MPEG-2 nechce umožnit vlastní nastavení Custom, jen pevný výběr. Udělá mi ale video, které se mi na DVD nevejde o pár minut a nechce se mi, aby mi to DVDArchitect znovu přerenderovával. Přitom by stačil ozmenšit trochu bitrate.
    Je to normální, že v Movie Studio nelze navolit vlastnosti výstupu do MPEG-2??
    Jak vy řešíte výstup z Vegasu na DVD? Použití DV kodeku a pak render v Architectu je docela zdlouhavý, časově asi 2x delší...
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2008

mcak: Renderuj pro Architecta, v nem by to pak melo jit nastavit. Nemam to ted pred sebou, ale mrkni na slovensky Freak, tam je hodne podrobny navod od Nostradama.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Nejde to nastavit v DVDA, iba ak minimalny bitrate. Tam by som vsak nic neprepocitaval, pretoze pouziva VBR a 1-pass, maximalne na menu to staci. Inak je zaujmave, ze vo verzii nejde ten CUSTOM, ale vzhladom na diferencie softoch je to vsak pochopitelne.

Ja robim Mpeg2 uz zasadne v Pro(Carbon)Coderi.

Je tu pravidelně Avatar uživatele BOBA
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od mcak Zobrazit příspěvek
    Ahoj
    koupil jsem si Vegas Movie Studio 8 - tedy vč. DVD Architect Studio 4.5
    Bohužel mi při renderování střihu ve Vegasu do MainConcept MPEG-2 nechce umožnit vlastní nastavení Custom, jen pevný výběr. Udělá mi ale video, které se mi na DVD nevejde o pár minut a nechce se mi, aby mi to DVDArchitect znovu přerenderovával. Přitom by stačil ozmenšit trochu bitrate.
    Je to normální, že v Movie Studio nelze navolit vlastnosti výstupu do MPEG-2??
    Jak vy řešíte výstup z Vegasu na DVD? Použití DV kodeku a pak render v Architectu je docela zdlouhavý, časově asi 2x delší...

Stalo se mi, něco podobného, že bych to musel znovu renderovat v Architectovi. Tak jsem to udělal bez rekomprese a zmenšil ve Shrinku.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od BOBA Zobrazit příspěvek
    Stalo se mi, něco podobného, že bych to musel znovu renderovat v Architectovi. Tak jsem to udělal bez rekomprese a zmenšil ve Shrinku.
    Tak to robim bezne, ak sa stane, ze preletim velkost,a le odnesie si to vacsinou len menu, ale aj to je jedno, pretoze ubytok 1-2% z hlavneho zaznamu s DVDShrinkom nema absolutne ziadny viditelny vplyv na kvalitu.

Podobná témata

1. Intro ve Vegas Movie Studio HD Platinum 11
    Od Tommie24 v sekci Editace videa
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 25-03-2012, 09:30
  2. Sony Vegas Pro vs. VEGAS Movie Studio HD PLATINUM ?
    Od krucipisek_oldd v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-10-2011, 13:37
  3. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 31-01-2010, 19:45
  4. Vegas Movie Studio Platinum 9.0b - padá při renderingu
    Od johny55555 v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-05-2009, 06:34
  5. Vegas Movie Studio™ Platinum 8 - bude stačit?
    Od siSINka v sekci Editace videa
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 11-02-2008, 09:12