Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD Reauthor + Sonic Scenarist

vladaq (6)|7.2.2008 01:36
Nemate nekdo zkusenost s temito dvema softy???
DVD Reauthor by mel vytvorit script pro Scenarist.
Bohuzel u mne to skonci púodivnym vysledkem.
Zkousel jsem to na DVD kter jsem vytvoril v TMPGEnc DVD Author, vysledkem je script pro Scenarist, ale demuxnute je jen menu a program (film končí někde na 20 minutach) Ten script vypada nadejne, protože ve Scenario editoru (Sonic Scenarist) ma asi vse co by mel mit, ale demux neni kompletni, a nevím jak tam dostat ty spravne cell ab y to fungovalo.

Stejne tak jsem se pokousel získat script pro komercni DVD a taky jem dopadl spatne.

Konkretně se pokousim dostat ceske titulky na orginalni DVD Blade Runner edici 5 DVD kde je disk archivnich verzi, Standartyni US, Internacional a Director Cut. DVD je řešeno tak, že má nekolik ILVU (po zvoleni verze bud prehraje jedna nebo druha nebo treti verze). Pokud zvolim v DVD Reauthor hlubsi analyzu, tak skončím s chybou (memory acess voilation). Nebo hergot nekdo nevite jak udelat identicke DVD jako je orginal jentam vymenit jeden titulkovy stream.???
StD (8612)|7.2.2008 07:25
Já sice Scenarist používám denně, ale na svou vlastní původní tvorbu, tudíž dělat v tom Reauthoring mi přijde trochu hloupé. To už bych to raději "úplně rozebral" a zase v něm složil dohromady, jestli víš, co tím míním.

A na jednoduchou záměnu titulků by snad měl stačit PGCEdit, ne? V SubtitleCreatoru je na to udělaný i nějaký ten Wizard.

A Memory Access Violation?! To snad má ochranu, nicht wahr?!