Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SW pro ovladani TV s chipem Philips SAA 7113H

Radoss (2)|5.4.2004 15:27
Zdravim, vlastnim grafiku Asus V7100 Deluxe. Na karte je integrovany TV tunner od Philipsu s chipem SAA 7113H. Zatim se mi nepodarilo najit SW, ktery by fungoval s tim to chipem. Muze mi nekdo poradit, ktery SW pouzit? Dekuji. R.
StD (8612)|5.4.2004 18:36
Co žádáš sice nevím, byť má TVkarta Pinnacle PCTV Pro s tunerem Philips používá pravděpodobně stejný chip, nicméně Ad ASUS, to víš, že tato firma také úspěšně prodává zvukové karty s elektronkou Made in Russia (!?) Jo, to halt je zboží jen pro labužníky... Servus! :-)
pavelpt (2713)|5.4.2004 20:18
Fly 2000 TV to neumí ?
Osama (1)|5.4.2004 20:58
hm, ja mam ManliTV (tiez ma PH chipset) a tiez mi funguje len s orig. aplikaciou od ManLi. ATV ani nic podobne mi nejde, mal som dosku s KT133 chipsetom a tam bol blby obraz a ATV a pod "fungovalo" tak ze som musel nastavit program v MuchTV (ManLi) ten vypnut a zapnut napr. ATV a tam to potom bezalo. Na tejto 133 som mal ale take snezenie v obraze, tak som si kupil teraz KT600 obraz nesnezi,a le nefunguje mi uz ani ten postup co pred tym MuchTV naladit a pustit ATV ;(
Najhorsie je ze tie aplikacie nevedia vobec ladit kanale, ani VirtDUB ;I

fakt neviem co s tym....
MZ (42)|5.4.2004 21:06
Aj ja sa pripojim so svojimi negatívnymi skúsenosťami.
Predtým som mal ATI AIW s chipom RAGE a tiež napr. vo Vdube nešla - nevedel som prepnúť 50 Hz (stále tam bolo 60Hz USA)- pomohla len orig.- aplikácia MMC dodaná k ATI, ktorú stačilo spustiť a ihneď zavrieť. Ale aj tak ladenie tunera bolo možné len vtedy ak som dal krajinu nie 421 ale 1 a potom sa dalo ručne ladiť.
Žiaľ so súčasnou kartou Leadtek tento postup nefunguje...
Radoss (2)|6.4.2004 07:35
To StD: Kdyz ma tva TV karta stejny chip, jaky software pouzivas na ovladani TV ?
nobody_tvf (28)|6.4.2004 08:00
SAA 7113H je len prevodnik - analogovy TV signal na digitalny, nikdy nepracuje sam, potrebuje pomoc dalsieho cipu, ktory prevezme data od neho a pretlaci ich cez pci zbernicu (v tomto pripade to bude cip grafickej karty).

Odporucam nainstalovatoriginalne drivery ku grafickej karte a original soft (pri takychto grafikach tam byva aj soft na grabovanie a pozeranie TV). Iny soft tazko s tym bude fungovat (jedine ak ide cez api windowsov).
StD (8612)|6.4.2004 08:07
...SW jen originál Pinnacle a i kodeky jsou jejich nativní (PIM). Tudy by asi cestička nevedla.