Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD Architect - jak zmenšit věci do safe area?

funteek (57)|26.1.2008 13:34
Pěkný den,

chci si vytvořit DVD s videoklipy, kde bude i menu a pohyblivé miniaturky. Což by snad nebyl problém. Ale absolutně nevím, jak docílit toho, aby se mi například fotka, kterou jsem dal na pozadí dala upravit tak, abych se vešla do ochraných zón, aby na tv bylo vše vidět a nic nechybělo. Koukněte prosím do přílohy, potřeboval bych celou tu Ewu dostat do té ochrané zóny. Zkoušel jsem to pomocí funkce Crop and Adjust, ale tam se mi to nedařilo. Jedinej efekt, kterej jsem tam dosáhl byl naprosto opačný, že se mi ta fotka začala zvětšovat.

No a tento problém samozřejmě není jen u této fotky, ale i samotného videoklipu. Když ho dám spustit, tak jede přes "celou obrazovku", není tedy v safe areas, tudíž na tv nebude vidět všechno.

Může mi někdo poradit, jak se teda zmenšuje, nebo co se s tím vlastně dělá, abych vše dostal do těchto safe areas???

Děkuji mnohokrát.
bez.jpg vid.jpg
stayman (12393)|26.1.2008 15:01
Sak s tym uz musis pocitat pri natacani, ty to mas evidentne uz natocene spatne, mas to cele orezane !!
funteek (57)|26.1.2008 16:39
[QUOTE=stayman;163331]Sak s tym uz musis pocitat pri natacani, ty to mas evidentne uz natocene spatne, mas to cele orezane !![/QUOTE]

Tak jako to je taky možnost, že to už je lehce ořízlý. Takže z tvé odpovědi tedy předpokládám, že s tím nic nenadělám, že?
stayman (12393)|26.1.2008 17:42
Sak si do daj do nejakeho podkladu s rozmerom 786x576 a tento trebars 650x500 aby si videl potom cely na TV