Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

UPC dotaz

Alex_18 (1)|24.1.2008 21:13
Dobrý den,
jsem uživatelem digitálního vysílání přes UPC. Mám problém že se mi nedaří naladit HBO, HBO2 ačkoliv jsem předplatilem. Na analogovem signalu normalně jede. Ono to jelo i na digitalu, toto první nastavení dělal člověk od UPC..Přeladoval jsem kanaly a nemohu to HBO najít. Nevite někdo prosím na kterých frekvencich to HBO hledat?(jestli to teda vubec jsou frekvence). Druhý problém je že když zapnu set-topbox tak se mě pta zda chci aktualizovat (ANO, NE)..Dám ANO ale vždy to skončí tím, že aktualizace neproběhla uspěšně..Netušim kde je problém.

Díky za rady.
RoCo (7)|25.1.2008 01:54
[QUOTE=Alex_18;163116]Dobrý den,
jsem uživatelem digitálního vysílání přes UPC. Mám problém že se mi nedaří naladit HBO, HBO2 ačkoliv jsem předplatilem. Na analogovem signalu normalně jede. Ono to jelo i na digitalu, toto první nastavení dělal člověk od UPC..Přeladoval jsem kanaly a nemohu to HBO najít. Nevite někdo prosím na kterých frekvencich to HBO hledat?(jestli to teda vubec jsou frekvence). Druhý problém je že když zapnu set-topbox tak se mě pta zda chci aktualizovat (ANO, NE)..Dám ANO ale vždy to skončí tím, že aktualizace neproběhla uspěšně..Netušim kde je problém.

Díky za rady.[/QUOTE]

Pokus se udělat toto: vypni set top box, vyndej kartu a zase ji vrať, zapni STB, jdi do MENU, pak INSTALACE a vyber automatické naladění. Projede to všechny pásma a mělo by ti to tam "nakopat" to, co máš placené. Pokud ne, volej UPC(neb spíš použij formulář na jejich stránkách, z toho telefonování by ses asi osypal).
Ivo Mašek (10205)|25.1.2008 06:11
Ono mu to nakope všechno (placené programy se znakem dolaru). A to, co nemá zaplacené (a nebo ještě není aktivován), tak tam se mu po spuštění tohoto kanálu objeví, že tuto službu má zablokovanou.
petrsv (18)|25.1.2008 07:46
[QUOTE=Alex_18;163116]Dobrý den,
jsem uživatelem digitálního vysílání přes UPC. Mám problém že se mi nedaří naladit HBO, HBO2 ačkoliv jsem předplatilem. Na analogovem signalu normalně jede. Ono to jelo i na digitalu, toto první nastavení dělal člověk od UPC..Přeladoval jsem kanaly a nemohu to HBO najít. Nevite někdo prosím na kterých frekvencich to HBO hledat?(jestli to teda vubec jsou frekvence). Druhý problém je že když zapnu set-topbox tak se mě pta zda chci aktualizovat (ANO, NE)..Dám ANO ale vždy to skončí tím, že aktualizace neproběhla uspěšně..Netušim kde je problém.

Díky za rady.[/QUOTE]

Na STB dej v Menu - Instalace - Manuální vyhledávání - Frekvenci 170,5 MHz, Modulaci 64QAM, SR 5000 a spusť vyhledávání