Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Leadtek WinFast DVR3100 H

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Prosím o rad jak zprovoznit u WinFast DVR3100 H scen vyhledávaní programů, když dám normal tak mně to najde pouze ČT1 a další programy ne.

Mám ještě jeden problém nejde mně zvuk bezi zmíněnou TV kartou a Soundblaster AUDIGY Player.

Předem díky za každou radu
    Naposledy upraveno uživatelem Rikardo: 19-01-2008 v 21:34
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Cau lidi,
    koupil jsem Leadteka dvr3100 H a mam problemy se zaznamem vysilani. Kdyz zaznamenavam "nehardwarove" (nez zdlouhave popisovat co tim myslim, snad to bude patrny z nasledujiciho obrazku:
    ),
    tak se mi nezaznamena zvuk, kdyz zaznamenavam "hardwarove", tak se zase silne seka obraz i zvuk (PC C2Q @ 3.5Ghz, 4GB RAM, Radeon3850 512 Mb, Audigy 2).

Vubec nevim co s tim mam delat Zkousel jsem snad vsechno, ted se obracim sem. Diky za kazdou radu dobri lide

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Prosím o rad jak zprovoznit u WinFast DVR3100 H scen vyhledávaní programů, když dám normal tak mně to najde pouze ČT1 a další programy ne.

Mám ještě jeden problém nejde mně zvuk bezi zmíněnou TV kartou a Soundblaster AUDIGY Player.

Předem díky za každou radu
    Musis pomoci dodavanyho kabelu propojit kartu se svoji zvukovkou/konektorem na MB.
    Naposledy upraveno uživatelem Ivo Mašek: 24-01-2008 v 17:53 Důvod: přidána citace

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Taky mi nefungoval zvuk u analogové TV (analogové rádio fungovalo).
    Stačilo ale nastavit (při vyhledávání stanic), že jsem v Číně, a vše je OK.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Kartu je třeba propojit se zvukovkou kablíkem(pokud je integrovaná tak s konektorem na zákl.desce) a v nastavení zvuku ve Windows nastavit u záznamu zvuku vstup CDin.Pak v PVR nastavit výstup audia i recording devices také na CD.Pak bude záznam i se zvukem.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-03-2011, 17:39
  2. Leadtek DVR3100 H - lazení digitalních kanalů
    Od Squallek v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 03-11-2009, 06:17
  3. TV karta Winfast Leadtek WinFast DTV 2000H
    Od Sarka.Subertova v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-09-2008, 16:12