Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek WinFast DVR3100 H

Rikardo (3)|19.1.2008 22:12
Prosím o rad jak zprovoznit u WinFast DVR3100 H scen vyhledávaní programů, když dám normal tak mně to najde pouze ČT1 a další programy ne.

Mám ještě jeden problém nejde mně zvuk bezi zmíněnou TV kartou a Soundblaster AUDIGY Player.

Předem díky za každou radu
czblack (2)|23.1.2008 20:16
Cau lidi,
koupil jsem Leadteka dvr3100 H a mam problemy se zaznamem vysilani. Kdyz zaznamenavam "nehardwarove" (nez zdlouhave popisovat co tim myslim, snad to bude patrny z nasledujiciho obrazku:
),
tak se mi nezaznamena zvuk, kdyz zaznamenavam "hardwarove", tak se zase silne seka obraz i zvuk (PC C2Q @ 3.5Ghz, 4GB RAM, Radeon3850 512 Mb, Audigy 2).

Vubec nevim co s tim mam delat :( Zkousel jsem snad vsechno, ted se obracim sem. Diky za kazdou radu dobri lide :)
czblack (2)|23.1.2008 20:39
[QUOTE]Prosím o rad jak zprovoznit u WinFast DVR3100 H scen vyhledávaní programů, když dám normal tak mně to najde pouze ČT1 a další programy ne.

Mám ještě jeden problém nejde mně zvuk bezi zmíněnou TV kartou a Soundblaster AUDIGY Player.

Předem díky za každou radu[/QUOTE]

Musis pomoci dodavanyho kabelu propojit kartu se svoji zvukovkou/konektorem na MB.
mvas (1)|30.1.2008 23:25
Taky mi nefungoval zvuk u analogové TV (analogové rádio fungovalo).
Stačilo ale nastavit (při vyhledávání stanic), že jsem v Číně, a vše je OK.
syberius (21)|22.4.2008 19:39
Kartu je třeba propojit se zvukovkou kablíkem(pokud je integrovaná tak s konektorem na zákl.desce) a v nastavení zvuku ve Windows nastavit u záznamu zvuku vstup CDin.Pak v PVR nastavit výstup audia i recording devices také na CD.Pak bude záznam i se zvukem.