Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 68 z 68

Téma: Jednoduchý střih TS (MPG)

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Měl jsem za to, že transport stream má nějaké "záložní" pakety, kterými kompenzuje ztráty. Nicméně tohle asi není v mých silách řešit. Nezbývá asi než si TS Doctora koupit. Původně jsem řešil jen spojení rozpojených částí. To spojené video jsem ještě v celé neoddíval, každopádně jednotlivé party zkompletoval a ta kritická místa, která se mi ve Womblu nedařilo bez ztráty spojit, spojil bez chybičky. Otázkou je, jestli nejsou výpadky někde jinde. Nicméně jsem si všiml, že TS Doctor nějak pracoval i s těmi soubory *.dvr. Zvlášť ten poslední info3.dvr si nějak natahoval. Patrně v těch souborech bude nějaká informace, jak to má spojit, aniž by to dělalo ty výpadky. Ach jo, zlatý videokazety! Tam se maximálně tak pomačkala páska. Ale tohle, to už je naprostá španělská ves!
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od koudalos Zobrazit příspěvek
    Měl jsem za to, že transport stream má nějaké "záložní" pakety, kterými kompenzuje ztráty. Nicméně tohle asi není v mých silách řešit. Nezbývá asi než si TS Doctora koupit. Původně jsem řešil jen spojení rozpojených částí. To spojené video jsem ještě v celé neoddíval, každopádně jednotlivé party zkompletoval a ta kritická místa, která se mi ve Womblu nedařilo bez ztráty spojit, spojil bez chybičky. Otázkou je, jestli nejsou výpadky někde jinde. Nicméně jsem si všiml, že TS Doctor nějak pracoval i s těmi soubory *.dvr. Zvlášť ten poslední info3.dvr si nějak natahoval. Patrně v těch souborech bude nějaká informace, jak to má spojit, aniž by to dělalo ty výpadky. Ach jo, zlatý videokazety! Tam se maximálně tak pomačkala páska. Ale tohle, to už je naprostá španělská ves!
    Tak se do těch *.dvr souborů podívej, ne?! TotalCommander->View...

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Hehe, podívej se sám. Jsem zvědav, co tam přes Total Commander nadíváš. Já tam teda vidím jen samý černý čtverečky. Jestli v tom vidíš víc, gratuluju...
    Připojené soubory Připojené soubory
    • Typ souboru: rar DVR.rar (65.4 KB, 207 zobrazení)

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Tak si zapni hexadecimální zobrazení a podívej se na konec. "Jeď!! je tam napsáno...

No nic, bez žertů, to je jen info soubor obsahující právě ty flagy a podobný balast (vznešeně se tomu říká metadata).
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 10-02-2012 v 22:21

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

V tom případě opravdu gratuluju! S PC dělám poměrně dlouho, ale do binárních nebo hexadecimálních soustav jsem se ještě nedostal. Nejsem NEO z Matrixu. To měli říct rovnou, že až přijde digitalizace, se set-top-boxem si maj lidi udělat i vysokou matematickou!

Metadata mi samozřejmě něco říkají, ale měl jsem za to, že tak jako třeba u *.mp3 se to zapisuje do hlavičky toho souboru.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od koudalos Zobrazit příspěvek
    ...Metadata mi samozřejmě něco říkají, ale měl jsem za to, že tak jako třeba u *.mp3 se to zapisuje do hlavičky toho souboru.
    Normální PS to tak v hlavičce samozřejmě má, ale TS z PVR mívá ještě nějakou "berličku". U mě se to z Dreamboxu pro změnu jmenuje koncovkou *.eit a je v tom text o pořadu z EPG.

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Jj, bylo mi jasný, že to ten STB používá jako "berličku", ale nevěděl jsem jak s tím naložit ve Womblu... Jinak, když jsem si to zobrazil hexadecimálně, tak jsem o moc moudřejší nebyl. Ale podstatné je, že to nějak funguje.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Womble zajímá jen TS a jeho hlavička. Jinak kompletní její obsah ti zobrazuje GSpot (a jiné analyzátory), změnit ji lze i bez rekomprese v ReStreamu.

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. Jednoduchý střih DVB-T programů
    Od patriot v sekci MPEG-1/2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-02-2012, 07:43
  2. jak na jednoduchý střih MP4?
    Od Doom v sekci Editace videa
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 12-12-2008, 18:01
  3. Jednoduchy SW pro zachytavani