Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: WinFast DTV Dongle H + PVR2 vs Vista

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem se po dvou rocích, co jsem televizi ani neviděl rozhodnul, že pořídím k notebooku přijímač digitálního vysílání. No, po krátkým výběru padla volba na Leadtek WinFast DTV Dongle H, viz nadpis.
    Notebook HP 6710b, Vista 32bit.
    Instalace ovladačů a doprovodného softu proběhla dle příručky, z přiloženého CD. Řeklo si to o restart, ten proběhnul, správce zařízení se tvářil OK.

Leč, bohužel PVR2 nespolupracuje. Spustí se, chvilku se nic neděje, pak vyskočí Vistí hláška že "Program WinFast DTV přestal pracovat" a tím končím. Přijímač FM rádia spustím, i něco naladím, ale chová se to divně - vysoký vytížení CPU (100% jednoho jádra). Zkoušel sem stáhnout nový ovladače a PVR2 z netu, ale bez výsledku. Ovladače se mi pořádně nedaří nainstalovat. Když je dongle odpojenej, nenainstalujou se. Když ho připojím, sáhnou si Visty pro ten původní, prvně nainstalovanej ovladač a setup potom hlásí že ovldač už je nainstalovanej a nabízí jen odinstalaci. Manuální instalace ovladačů není možná, páč se mi je nedaří z toho instalátoru vypreparovat.

Tak jsem ještě vyzkoušel ProgDVB 5, ale nějak si to spolu taky nepovídá. Spustí se, stanice naladí, ale obraz je dost podivnej. Viz link: http://img178.imageshack.us/img178/4688/progdvbvp7.th.jpg

Spolubydlící zkoušel anténku připojit vedle k set top boxu a signál je OK.

Nějaký nápady co bych tak mohl vyzkoušet?

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Základní pravidlo: než položím dotaz, podívám se, zda už se něco podobného neřeší
    Pokračujte, prosím, zde:
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=14981

Podobná témata

1. Winfast DTV Dongle Mini + PVR2
    Od Tremor v sekci DVB-T
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 28-09-2010, 19:44
  2. Winfast TV2000XP expert + PVR2+ Vista 32bit
    Od Hi-tech v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 20-01-2009, 07:22
  3. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 11-12-2008, 16:37
  4. WinFast dongle/PVR2-nefunguje
    Od m.krejci v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 07-04-2008, 17:25
  5. Leadtek DTV2000 H + PVR2 + Vista 64, funguje nekomu?
    Od vita86 v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-11-2007, 18:51