Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: PROSIM o pomoc: připojeni domaci kino x crtv x pc

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Mám zakoupeno domácí kino Philips

http://www.kasa.cz/audio-video-techn...ilips-hts3357/

+
    doma tv Thomson(CRT)(2x SCART,S-Video,cinch) comp: slušnej s kvalitní zvukárnou (výstup S-video, vystupy-soundblaster live) nebo mám notebook(stím byto bylo snažší dá se dát vedle telky...-ten má S-Video a pouze sluchátk.výstup)

dříve jsem pouštěl veškeré filmy přes comp(S-video kabel a klasika cinch kabel ze sluchatk.vystupu u notebook do telky (červeny a bíly) )...

Nyní mám nové domácí kino propojené s tv přes SCART a zvuk vše pěkně funguje...

muj dotaz zní jak nejlépe zkombinovat i comp(jelikoz nechci vse palit na dvd) s telkou....aby sel zvuk normal kdyz pustim dvd nebo tv a hlavně aby šel zvuk když pustim film přes comp...čili propojeni těchto tří zařízeni!! domaci kino x crt-tv x comp

nikde sem to pospané nenašel jake kabely nejvyhodněji pořídit tak snad někdo kdo otom něco ví poradí...ja otom vím kulové...

dik moc za odpovědi!!
    Naposledy upraveno uživatelem tralalacek: 17-01-2008 v 16:19 Důvod: špatný odkaz
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Vzhledem k tomu, ze DK nema zrejme vstup 5.1, tak bude potreba PC pripoijit do vstupu AUX. A pokud DK umi dekodovat Dolby Surround/ProLogic z analogoveho vstupu AUX, tak na PC pouzit prehravac, ktery umi downmix zvuku do Dolby Surround (napr. mplayerc, pripadne AC3filter). A PC-TV propojit treba S-Video kabelem.
    P.S: Pokud ma nekdo lepsi reseni, nebojte se jej napsat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Domácí kino pro malý obývák - PROSÍM O RADU
    Od vlada_jezek v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 10-08-2012, 19:59
  2. Pomoc při výběru multimédia pro domácí kino
    Od oam666 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 17-03-2012, 18:47
  3. Domaci kino Samsung VS. Pioneer, prosim o radu s vyberem.
    Od Syrup v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 12-11-2011, 11:05
  4. Domaci kino Panasonic + Tv Panasonic - pomoc
    Od Killerone v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 19:58
  5. Domaci kino - doporucte prosim
    Od HFX9 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-12-2006, 10:30