Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PROSIM o pomoc: připojeni domaci kino x crtv x pc

tralalacek (1)|17.1.2008 17:13
Mám zakoupeno domácí kino Philips

http://www.kasa.cz/audio-video-technika/koupit/333337/akcni-vyprodej-vse-skladem/philips-hts3357/

+
doma tv Thomson(CRT)(2x SCART,S-Video,cinch) comp: slušnej s kvalitní zvukárnou (výstup S-video, vystupy-soundblaster live) nebo mám notebook(stím byto bylo snažší dá se dát vedle telky...-ten má S-Video a pouze sluchátk.výstup)


dříve jsem pouštěl veškeré filmy přes comp(S-video kabel a klasika cinch kabel ze sluchatk.vystupu u notebook do telky (červeny a bíly) )...

Nyní mám nové domácí kino propojené s tv přes SCART a zvuk vše pěkně funguje...

muj dotaz zní jak nejlépe zkombinovat i comp(jelikoz nechci vse palit na dvd) s telkou....aby sel zvuk normal kdyz pustim dvd nebo tv a hlavně aby šel zvuk když pustim film přes comp...čili propojeni těchto tří zařízeni!! domaci kino x crt-tv x comp

nikde sem to pospané nenašel jake kabely nejvyhodněji pořídit tak snad někdo kdo otom něco ví poradí...ja otom vím kulové...:)

dik moc za odpovědi!!
TomK (4)|17.1.2008 21:02
Vzhledem k tomu, ze DK nema zrejme vstup 5.1, tak bude potreba PC pripoijit do vstupu AUX. A pokud DK umi dekodovat Dolby Surround/ProLogic z analogoveho vstupu AUX, tak na PC pouzit prehravac, ktery umi downmix zvuku do Dolby Surround (napr. mplayerc, pripadne AC3filter). A PC-TV propojit treba S-Video kabelem.
P.S: Pokud ma nekdo lepsi reseni, nebojte se jej napsat.