Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD přehrávač - PIONEER DV600AV ?? (nebo jiný??)

onyX (13)|17.1.2008 08:52
Uvažuji o koupi nějakého KVALITNÍHO DVD přehrávače, který by uměl číst DivX i XVid atd. Na internetu jsem nalezl PIONEER DV600AV, máte s ním někdo skušenost? Případně mne napadá jestli byste mi mohli poradit nějaký podobně kvalitní DVD přehrávač.

P.S. Nejsem si jistý jaká je kvalita DVD mechaniky PIONEER (audio i video část je určitě na jedničku)
lubek30 (83)|17.1.2008 11:32
Ja ho mám, som s ním v celku spokojný, hlavne čo sa týka výstupov, je vybavený úplne všetkým, HDMI, optický aj koaxiálny výstup, analogový výstup 5.1, scart s RGB, kompozitný výstup, S-video... proste všetko. Jedno čo mi akurát na ňom trošku vadí je to, že je pomalší pri načítavaní disku a pri prepínaní zvukových stôp, trvá to asi 3 sekundy kým sa po prepnutí ozve druhá zvuková stopa. Mal som ho už aj otvorený a príde mi aj z vnútra veľmi solidne urobený. Akurát mám s ním jeden problém, že obojstranné disky LOTR mu moc nevoňajú, niekedy sa obraz asi na 2 sekundy zasekne, o tom som tu už založil aj vlákno. Inak ale zvyšných vyše 50 diskov čo mám prehráva absolutne bez problémov. Myslím že za tú cenu je vynikajúci keďže má plnú výbavu, všetko čo len DVD prehrávač mať môže, včetne SACD a DVD Audio.
onyX (13)|18.1.2008 09:42
Teď jsem na netu našel přehrávač DVD s podobnýma vlastnostma jako má DV600AV: DENON – DVD-1720

Nemá sice SACD ani DVD - audio, ale jinak audio i video část má prakticky shodné parametry a má což mne zajímá i digitální optický audio výstup.

Znáte někdo DENON – DVD-1720 nebo alespoň viděl jste na 1720 někdo recenzi (ten DENON 1720 v recenzích nedopadl dost dobře a navíc je to poměrně starý model, naopak ten PIONEER DV600AV v testech exceluje!)??