Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vegas - zrušení loga v obrazu

vuku (7)|6.1.2008 10:58
Ahoj,
rád bych se zeptal jestli jde v Sony Vegas zakrýt logo? Nebo jestli neexistuje nějaký plugin...

Nechci to logo skrývat pod nějaký barevný pruh, ale rád bych aby ten obraz v místě toho loga byl tak nějak zamaskován dopočítáním nebo jak se to provádí. V tom místě loga pak ten obraz vypadá jako rozmazaný...

Víte o něčem?
Díky.
Saxel (2279)|6.1.2008 14:19
Existuje filtr delogo pro VirtualDub: http://neuron2.net/delogo132/delogo.html . Tím dosáhneš toho, co popisuješ - šmouhy místo původního loga. Filtru VirtualDubu lze pomocí pluginu PluginPac (Debugmode) s určitými omezeními používat i ve Vegasu.
vuku (7)|6.1.2008 15:49
Díky.
Ale co jsem tak koukal tak ten PluginPac už neexistuje, místo toho je WAX 2.0, tak jsem to nahrál do mýho Vegas 7. Ale bohužel mi to nejde. Ve Vegas se mi sice objeví pět nějakých WAX filtrů, ale při jejich použití se mi v okně "Media FX" ukáže jen Please wait a po chvíli vyskočí hláška: "Unable to find video event length. If you are running Vegas 4 and above, please check if you can run scripts because wax needs that ability.".

Pokud to někdo používá, tak nevíte co teď?
Díky
Saxel (2279)|6.1.2008 16:57
Když najedeš na domovské stránky Debugmode: http://www.debugmode.com/pluginpac/ , dole je vyšedlým písmem odkaz na PluginPac. Autor se k němu zjevně už moc nehlásí, protože jsou s používání problémy, zejména v nových verzích Vegasu. Po instalaci ti přibyde v seznamu Video FX nový "PluginPac Adapter", přes nějž můžeš vybírat filtry z adresáře VirtualDubu. Má to ovšem, mimo jiné, jedno zásadní omezení, a to že individuální nastavení filtru se neukládá s projektem Vegasu. Ve tvém případě bych volil raději přímo zpracování ve VirtualDubu.
vuku (7)|6.1.2008 18:26
No, dobrý.
Já už jsem to ale taky vyřešil. Jsem hledal stále něco ve Vegas, že budu muset nastavit, ale stačilo ve WAX prosperities zaškrtnout volbu Use Dummy Host in Wax plugin for Vegas... a už to taky funguje.

Ale díky moc za rady :)