Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: SkyStar2 - soft EMU key

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Prosím pořídil jsem SkyStar2, ale nedaříse mi tady nijde najít návod na to jaký SW k tomu nainstalovat, JAK a JAKY EMU na to aby se tam dal pozorovat DIGI-TV, no a kam pak ještě dát ty KEY, eventualne kde je najdu. Je mi jasne ze se to tady uz asi resilo ale nepodarilo se mi to nikde najit, jestli vi nekdo odkaz kde je to popsane, tak budu vdecny za radu, eventualne pokud by byl nekdo te ochoty a popsal mi postup. Díky za ochotu
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od premekv Zobrazit příspěvek
    Prosím pořídil jsem SkyStar2, ale nedaříse mi tady nijde najít návod na to jaký SW k tomu nainstalovat, JAK a JAKY EMU na to aby se tam dal pozorovat DIGI-TV, no a kam pak ještě dát ty KEY, eventualne kde je najdu. Je mi jasne ze se to tady uz asi resilo ale nepodarilo se mi to nikde najit, jestli vi nekdo odkaz kde je to popsane, tak budu vdecny za radu, eventualne pokud by byl nekdo te ochoty a popsal mi postup. Díky za ochotu
    ...a určitě se tu najde nějaká "dylyna", co ti to tu bude veřejně popisovat. Pohybuješ se na hraně zákona, víš to vůbec?

Je tu pořád Avatar uživatele Radoo
    Registrace
    Apr 2007

Moc vtipný ! kdo bude chtít, pošle mu to neveřejně ty násosko !

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Ještě že to tu čte i PČR a OSA, jinak by ani v Kocourkově sranda nebyla... a museli bychom chodit brečet do sousedního království.

Podobná témata

1. SkyStar2 USB a SG2100
    Od Otakar v sekci DVB-S
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 07-01-2007, 15:16
  2. SKYSTAR2 a MCE
    Od DANDY_M v sekci DVB-S
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 17-12-2005, 18:54
  3. Skystar2 a dekódování
    Od Enzo v sekci DVB-S