Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SkyStar2 - soft EMU key

premekv (1)|6.1.2008 03:10
Prosím pořídil jsem SkyStar2, ale nedaříse mi tady nijde najít návod na to jaký SW k tomu nainstalovat, JAK a JAKY EMU na to aby se tam dal pozorovat DIGI-TV, no a kam pak ještě dát ty KEY, eventualne kde je najdu. Je mi jasne ze se to tady uz asi resilo ale nepodarilo se mi to nikde najit, jestli vi nekdo odkaz kde je to popsane, tak budu vdecny za radu, eventualne pokud by byl nekdo te ochoty a popsal mi postup. Díky za ochotu
StD (8612)|6.1.2008 08:01
[QUOTE=premekv;160860]Prosím pořídil jsem SkyStar2, ale nedaříse mi tady nijde najít návod na to jaký SW k tomu nainstalovat, JAK a JAKY EMU na to aby se tam dal pozorovat DIGI-TV, no a kam pak ještě dát ty KEY, eventualne kde je najdu. Je mi jasne ze se to tady uz asi resilo ale nepodarilo se mi to nikde najit, jestli vi nekdo odkaz kde je to popsane, tak budu vdecny za radu, eventualne pokud by byl nekdo te ochoty a popsal mi postup. Díky za ochotu[/QUOTE]

:-E B-) ...a určitě se tu najde nějaká "dylyna", co ti to tu bude veřejně popisovat. Pohybuješ se na hraně zákona, víš to vůbec?
Radoo (1302)|6.1.2008 09:09
Moc vtipný ! kdo bude chtít, pošle mu to neveřejně ty násosko B-) ! 9-)
StD (8612)|6.1.2008 10:04
Ještě že to tu čte i PČR a OSA, jinak by ani v Kocourkově sranda nebyla... :BB: a museli bychom chodit brečet do sousedního království.