Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: DIGI TV na PC

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Prosím o radu. Potrebujem aby bolo možné sledovať sat tv programy na TV a súčasne sledovať a nahrávať sat tv programy na PC . Mám dig. sat.prijímač DIGI TV-DUAL BOX, v počítači mám Skystar2,základnu dosku DFI LanParty UT NF590 SLI M2R/G.
    Poprosím možnosti zapojenia.Ďakujem
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele -Vl-
    Registrace
    Apr 2007

DigiTv jde v emu. To znamená že pro Skystar2 to není nyní žádný problém, krom zadávání nových klíčů, které jsou na internetu. To že máš Digi předplacené v případě Skystar2 karty je nepodstatné a nedá se běžnou nenásilnou cestou využít. Jinak ostatní kofigurace PC pokud ti Skystar2 chodí je nepodstatná. Důležitější jsou programy v kterých satelit v PC pouštíš a od toho by se odvíjely další rady.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ok,tak ta skystar 2 odpadá,nebudem ďalej investovať v tomto smere. Chcem zdieľať ten dual box od DIGI TV mädzi PC a TV.
    Ak sa používa IEEE 1394 port pre vsup z kamery (myslím si),nešlo by to použiť aj na sat. prijimač. Ešte ma napadá strihová karta,ale nie som si istý. Potom potrebujem ešte poradiť nejaký software na pozeranie a nahrávanie sat.tv programov ,ktorý by spolupracoval zo zapojením ,ktoré mi navrhnete . Ďakujem

Je tu pravidelně Avatar uživatele blueant
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od JALE Zobrazit příspěvek
    Ok,tak ta skystar 2 odpadá,nebudem ďalej investovať v tomto smere. Chcem zdieľať ten dual box od DIGI TV mädzi PC a TV.
    Ak sa používa IEEE 1394 port pre vsup z kamery (myslím si),nešlo by to použiť aj na sat. prijimač. Ešte ma napadá strihová karta,ale nie som si istý. Potom potrebujem ešte poradiť nejaký software na pozeranie a nahrávanie sat.tv programov ,ktorý by spolupracoval zo zapojením ,ktoré mi navrhnete . Ďakujem
    Bez sance

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

...ale děkovat umí hezky... přestože předem vylučuje to jediné správné řešení. Sorry za OT.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

To nieje možné,veď z videokamery je možné dostať do PC digitálny signál , tak prečo z toho sat. dual boxu sa to nedá ?. DIGI TV mám legálne a chcem to využiť aj pre PC keďže je to dual box ,nepotrebujem žiadne dekodovanie zo skystar 2.

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Dualbox žádný digitální audio-video výstup nemá (a už vůbec ne FireWire), takže s PC to takto ani nepropojíš. Jedině analogovou cestou, pokud máš v PC nějaký vstup (např. TV karta).

Registrace
    Feb 2007

To nieje možné,veď z videokamery je možné dostať do PC digitálny signál , tak prečo z toho sat. dual boxu sa to nedá ?. DIGI TV mám legálne a chcem to využiť aj pre PC keďže je to dual box ,nepotrebujem žiadne dekodovanie zo skystar 2.
    Tak sa chod stazovat na DIGITV - co ti to dali za cerep ze sa neda digitalne prepojit s PC.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Môžem nejako využiť tú kartu čo je v tom sat.prijímači v spojení zo skystar 2 ?

Registrace
    Feb 2007

Môžem nejako využiť tú kartu čo je v tom sat.prijímači v spojení zo skystar 2 ?
    nie .

Nováček Avatar uživatele Silas15
    Registrace
    Mar 2007

ahoj, mám dotaz,
    pořídili jsme si ten dual od DIGI tv, no a jedna tv je pod střechou (můj pc) (sateli je na střeše) a pode mnou v patře je další tv (v obýváku). a ten maník co nám to zapojuje to chce udělat tak, že ten set-top-box chce dát k tv v obýváku, tak že kabel od satelitu do obýváku a odtamtud vyvrtat díru a protáhnout kabel zpět ke mě. Chápete to?? proč tak složitě. Když už nedal by se ten výstupní signál z toho boxu poslali přes tv rozvod v domě? treba zapojit na konektor od rádia. Analogovou tv ještě chceme používat. Je tu nějaký schůdnější řešení?

Registrace
    Mar 2004

Dualbox je řešený tak, že mezi parabolou a receiverem máš natažené dva koaxiální kabely (z twin konvertoru do dvou vstupů receiveru). Z receiveru jde pak AV signál do jedné TV a přes modulátor (nebo druhý AV) ke druhé TV, ale k té druhé TV musí jít ještě telefonní čtyřlinka pro čidlo dálkového ovládání (takže stejně tam musí vyvrtat díru a ten telefonní kabel tahat - takže to už je pak snažší tam rovnou protáhnout i ten kabel s TV signálem, než to kamsi cpát do anténního rozvodu).

Nováček Avatar uživatele Silas15
    Registrace
    Mar 2007

aha, a nebude ten signál do té druhé tv trochu nekvalitní?

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Silas15 Zobrazit příspěvek
    aha, a nebude ten signál do té druhé tv trochu nekvalitní?
    ee u DIGITV bude nekvalitny uz do tej prvej

Registrace
    Mar 2004

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. DIGI TV
    Od chuckyficak v sekci DVB-S
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 17-11-2009, 12:34