Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Skok na hlavní menu po přehrání 1. titulu ve Womble

Indy13 (15)|29.12.2007 21:44
Pro jemný střih nahraných TV pořadů a jejich následný DVD authoring používám MPEG Video Wizard DVD, ale nedokážu ho přimět k následující funkci. Když mám na jednom DVD více dílů seriálu, po přehrání vybraného dílu pokračuje automaticky přehráváním dalších dílů, nicméně já bych se rád vrátil do hlavního menu a vybral si sám. Jde toto ve Womblu nějak nastavit? Díky.
Pitomec (10211)|30.12.2007 09:37
Ve Womble nevím, ale Ulead Workshop 2 to zvládá bezproblémů.
Indy13 (15)|30.12.2007 18:25
Díky za tip, ale nerad bych sedlal dalšího koně, nebude-li to nezbytně nutné. Womble mi zatím ve všem vyhovuje, navíc jako jediný mně známý SW na authoring DVD dává přednost kopírování mpegů před jejich re-komprimováním všude, kde to jen jde.
Nenajde se nějaký expert na Womble, který by na 100% věděl, zda ten skok na hlavní menu umí nebo ne?
Díky.
Pitomec (10211)|31.12.2007 12:38
Rekomprese souborů se ani v Ulead Workshopu nekoná, pokud tam naimportuješ soubor(y) se správnými parametry, což ale platí pro každý authoringový soft, vč. Womble samozřejmě.
Pokud jde o tvůj požadavek tak se obávám, že to Womble neumí, ale třeba někdo přišel na způsob, jak to vyřešit...
Indy13 (15)|1.1.2008 19:24
Aha, to jsem nevěděl. Myslel jsem, že skoro každý authoringový soft používá nějaký vnitřní formát, takže k rekompresi dochází. Z toho, co říkáš mi vychází, že když budu mít správný mpeg2 formát a korektně to dám vědět příslušnému softu, tak rekomprese neproběhne. To je dobrá zpráva. Dám ještě chvíli šanci, jestli se neozve někdo, kdo umí můj problém vyřešit ve Womblu a když ne, přesedlám tedy jinam. Každopádně díky za užitečné info!