Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

2, 3 nebo 4 družice?

elem (2)|28.12.2007 18:17
Rozhodl jsem se koupit satelit, určitě chci CSLink (Astra 23,5°), pak i druhou Astru (19,2°) na free programy a uvažuju i o Astře na 28,2° a Hotbirdu na 13°. Nevím, jestli lze přijímat všechny 4 družice na jeden talíř bez motoru, pokud ne, která z těch dvou posledních by byla lepší (s ohledem na kvalitu příjmu)?
Rád bych taky chytal nějakou free soft erotiku (á la Playboy), v přehledech družic na Parabole nějaká erotika je, dá se na to koukat?
blueant (820)|28.12.2007 20:36
[QUOTE=elem;159809]Rozhodl jsem se koupit satelit, určitě chci CSLink (Astra 23,5°), pak i druhou Astru (19,2°) na free programy a uvažuju i o Astře na 28,2° a Hotbirdu na 13°. Nevím, jestli lze přijímat všechny 4 družice na jeden talíř bez motoru, pokud ne, která z těch dvou posledních by byla lepší (s ohledem na kvalitu příjmu)?
Rád bych taky chytal nějakou free soft erotiku (á la Playboy), v přehledech družic na Parabole nějaká erotika je, dá se na to koukat?[/QUOTE]

Nieje ziaden problem s tymy 4-my druzicamy uz od paraboly 80 cm (a viac) ( sam to tak mam na 85 cm. + ja to mam este cele na motore :) ).

Hmm co sa tyka erotiky nemam moc prehlad co je ide - volne asi nic. Ale vela prijimacov ma moznost emulatoru - a vzdy sa najde nejaky zlomeny provider kde nieco (hlavne v noci ) ide.
georgo (74)|2.1.2008 20:08
na 28,2E idu asi 2 eroticke kanaly volne
na 13E je toho kopec, ale su to vacsinou take Live Chaty
kiklhorn (9)|2.1.2008 20:23
[QUOTE=elem;159809]Rozhodl jsem se koupit satelit, určitě chci CSLink (Astra 23,5°), pak i druhou Astru (19,2°) na free programy a uvažuju i o Astře na 28,2° a Hotbirdu na 13°. Nevím, jestli lze přijímat všechny 4 družice na jeden talíř bez motoru, pokud ne, která z těch dvou posledních by byla lepší (s ohledem na kvalitu příjmu)?
Rád bych taky chytal nějakou free soft erotiku (á la Playboy), v přehledech družic na Parabole nějaká erotika je, dá se na to koukat?[/QUOTE]

To je zrovna kombinace družic která by se měla dát vyřešit jednoduše třeba pomocí antén od technisatu - multytenne, nebo multytenne twin (už ji mám doma, koncem měsíce se snad dostanu k instalaci)
http://www.technisat.de/indexa19c.html?nav=Au%C3%9Fenanlagen,de,54-30
georgo (74)|2.1.2008 20:28
To je zrovna kombinace družic která by se měla dát vyřešit jednoduše třeba pomocí antén od technisatu - multytenne, nebo multytenne twin (už ji mám doma, koncem měsíce se snad dostanu k instalaci)
http://www.technisat.de/indexa19c.html?nav=Au%C3%9Fenanlagen,de,54-30[/QUOTE]

No ale 45 cm je dosť málo, nebude tam rezerva na horšie počasie, osobne by som radšej ako 4 konvertory+ prepínač diseqc išiel do motora. Cenovo to vyjde len trochu drahšie a máš pokoj a veľa zaujímavých družíc. Nevýhodou je zložitejšia montáž a 2,5 resp 1,7 stupňa/s pri otáčaní (H resp. V polarizácia).
galax (1)|23.1.2008 13:43
1/ Používám úspěšně asi nejjednodušší kombinaci - parabola 85cm,
postupně dokupované 4 single LNB, přepínač pro 4 LNB, 1 kabel.
Nastavení zkusmo + pomocí měřáčku satFinder.

2/ Aktualizované přehledy jsou na
http://www.sat-erotik.de ( v němčině)