Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: ATV2000 2.1.0.0

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Miku, zkoukni to prosim. Mam Ati TVWonder. Po instalaci nové verze ATV2000 mi nejde stereo zvuk. Prepina se to na Dual A. Takze v ty automatice detekce zvuku bude zrejme chybka.

Taky jsem si vsiml, ze to neprebira nastaveni z predchozich verzi (fonty, jazyk apod.). Je to tak dobre?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele condor
    Registrace
    Mar 2004

Mam taky Wondera (PCI) a je to v pohode.

Čestný člen Avatar uživatele Mike
    Registrace
    Mar 2004

Vlasta: co používáš za ovladače? používáš BT8x8 plugin? Nastavení to nepřebírá, protože je teď všechno v registrech, sorry....

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Mám s novým ATV taky problém, ale z úplně jiného soudku. Spočívá v tom, že kdykoli při zapnutém ATV zapnu/vypnu line-in (do kterého je zapojený výstup z tuneru) na zvukovce (Audigy 1 s nejnovějšími ovladači Audigy 2 - všude jinde zcela bez problému), ATV sice dál hraje (tj. běží televize), ale zahryzne se a přestane reagovat na podněty. Stává se to nejenom tehdy, když ten line-in přepne přímo ATV (např. když nastavím umlčovat pomocí mixéru zvukovky a přepnu kanál), ale dokonce i když ho přepnu ovládacím panelem od zvukovky. Netřeba zdůrazňovat, že prakticky identicky nastavená předchozí verze ATV to nedělala. Nastavení zvuku mám "zachytávání -> Audigy" "přehrávání -> Audigy (ale blbne to i s "none")". Měnil jsi od poslední verze něco ve zpracování zvuku, co by to mohlo způsobit? Mám vedle sebe nainstalovanou poslední i předposlední verzi, a ta předposlední je v pohodě, zatímco ta poslední (2.1.0.0) při identickém nastavení takhle jančí.

Kromě toho i v nové verzi přetrvávají ty problémy s novými ovladači AverTV Studia, o kterým jsem Ti minulý týden posílal soukromou zprávu. Četls' ji vlastně?

Dík
    Petr

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Mike: Sorry, zvuk je v poradku. Asi nam tu blbla CT1, ktera mi jedina vysila stereo.

Nastaveni v registrech je dobra vec, ale ten ini soubor byl dobry na zalohovani. Kdyz jsem to mel nastaveny, tak jsem ten ini schoval a po reinstalaci jsem uz nemusel nic nastavovat. Vim, ze se registry daji zalohovat taky, ale uz to neni tak komfortni a nekteri mene zdatni uzivatele to asi neoceni. Ale je to muj nazor.

Jinak je to super.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od vlasta
    Nastaveni v registrech je dobra vec, ale ten ini soubor byl dobry na zalohovani.
    já se též připojuju - nastavení v ini souboru bylo imho o dost lepší (hlavně kvůli tomu zálohování)

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Mno, a co třeba přidat do ATV2000 nějaký jednoduchý skriptík pro import a export textového .ini souboru (třebas i kompatibilního s předchozími verzemi ), jehož zálohování a editace by byla jednodušší a bezpečnější, než přímo v registru. Co ty na to Miku?

Čestný člen Avatar uživatele Mike
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Lvik
    Mno, a co třeba přidat do ATV2000 nějaký jednoduchý skriptík pro import a export textového .ini souboru (třebas i kompatibilního s předchozími verzemi ), jehož zálohování a editace by byla jednodušší a bezpečnější, než přímo v registru. Co ty na to Miku?
    jo to plánuju

ego42: změny tam jsou, ale v tomhle zrovna ne, kouknu se na to, teď vylepšuju teletext...

Podobná témata

1. TV Wonder a WinXP a ATV2000
    Od lubosko v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 07-10-2006, 22:43
  2. ATV2000 a ATI TV Wonder
    Od honzavdf v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 08-01-2006, 21:05
  3. ATV2000 + TV Wonder
    Od HaWran v sekci Zachytávání videa