Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ATV2000 2.1.0.0

vlasta_tvf (3)|4.4.2004 21:02
Miku, zkoukni to prosim. Mam Ati TVWonder. Po instalaci nové verze ATV2000 mi nejde stereo zvuk. Prepina se to na Dual A. Takze v ty automatice detekce zvuku bude zrejme chybka. :-(((

Taky jsem si vsiml, ze to neprebira nastaveni z predchozich verzi (fonty, jazyk apod.). Je to tak dobre? :-?
condor (73)|4.4.2004 22:15
Mam taky Wondera (PCI) a je to v pohode.
Mike (617)|5.4.2004 09:10
Vlasta: co používáš za ovladače? používáš BT8x8 plugin? Nastavení to nepřebírá, protože je teď všechno v registrech, sorry....
ego42 (76)|5.4.2004 11:25
Mám s novým ATV taky problém, ale z úplně jiného soudku. Spočívá v tom, že kdykoli při zapnutém ATV zapnu/vypnu line-in (do kterého je zapojený výstup z tuneru) na zvukovce (Audigy 1 s nejnovějšími ovladači Audigy 2 - všude jinde zcela bez problému), ATV sice dál hraje (tj. běží televize), ale zahryzne se a přestane reagovat na podněty. Stává se to nejenom tehdy, když ten line-in přepne přímo ATV (např. když nastavím umlčovat pomocí mixéru zvukovky a přepnu kanál), ale dokonce i když ho přepnu ovládacím panelem od zvukovky. Netřeba zdůrazňovat, že prakticky identicky nastavená předchozí verze ATV to nedělala. Nastavení zvuku mám "zachytávání -> Audigy" "přehrávání -> Audigy (ale blbne to i s "none")". Měnil jsi od poslední verze něco ve zpracování zvuku, co by to mohlo způsobit? Mám vedle sebe nainstalovanou poslední i předposlední verzi, a ta předposlední je v pohodě, zatímco ta poslední (2.1.0.0) při identickém nastavení takhle jančí.

Kromě toho i v nové verzi přetrvávají ty problémy s novými ovladači AverTV Studia, o kterým jsem Ti minulý týden posílal soukromou zprávu. Četls' ji vlastně?

Dík
Petr
vlasta_tvf (3)|5.4.2004 16:50
Mike: Sorry, zvuk je v poradku. Asi nam tu blbla CT1, ktera mi jedina vysila stereo.

Nastaveni v registrech je dobra vec, ale ten ini soubor byl dobry na zalohovani. Kdyz jsem to mel nastaveny, tak jsem ten ini schoval a po reinstalaci jsem uz nemusel nic nastavovat. Vim, ze se registry daji zalohovat taky, ale uz to neni tak komfortni a nekteri mene zdatni uzivatele to asi neoceni. Ale je to muj nazor.

Jinak je to super.
spider_x (13)|6.4.2004 07:17
[quote=vlasta]Nastaveni v registrech je dobra vec, ale ten ini soubor byl dobry na zalohovani.[/quote]
já se též připojuju - nastavení v ini souboru bylo imho o dost lepší (hlavně kvůli tomu zálohování)
Lvik (2)|6.4.2004 10:03
Mno, a co třeba přidat do ATV2000 nějaký jednoduchý skriptík pro import a export textového .ini souboru (třebas i kompatibilního s předchozími verzemi :-) ), jehož zálohování a editace by byla jednodušší a bezpečnější, než přímo v registru. Co ty na to Miku?
Mike (617)|6.4.2004 11:02
[quote=Lvik]Mno, a co třeba přidat do ATV2000 nějaký jednoduchý skriptík pro import a export textového .ini souboru (třebas i kompatibilního s předchozími verzemi :-) ), jehož zálohování a editace by byla jednodušší a bezpečnější, než přímo v registru. Co ty na to Miku?[/quote]

jo to plánuju

ego42: změny tam jsou, ale v tomhle zrovna ne, kouknu se na to, teď vylepšuju teletext...