Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 34

Téma: SAMSUNG LE40F86BD nebo SONY BRAVIA KDL-40W3000

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Precetl jsem mnoho diskuzi zde, ale stale nejsem rozhodnuty jakou si vybrat tak prosim o radu. Jeste zaroven bych chtel koupit Blu-ray prehravac Samsung BD-P1400. Diky za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Stejné dilema. Nejdříve jsem chtěl 40M87BD ale tam samsung začal dávat A-MVA panel. Tak další volba padla na Fko, ale teď jsem se dočetl, že má problém s běhajícími pruhy a zatím to neodstranili. Tak koukám na W3000 a tam zase čtu, že má větráček. Já se asi picnu.

Je tu občas
    Registrace
    Oct 2007

mam doma zhruba 3 tydny tu sonku a uplna bomba. Dekuju bohu ze jsem se neukvapil a nevzal samsunga. To podani barev je uplne nekde jinde, UPC direct v naproste pohodicce a o HDTV z PC se tu snad ani nemusime bavit. A ty moznosti nastaveni a obsahlost menu jsou uz jen tresnicka na dortě.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

A co ten ventilátor? Je ho slyšet? Já už mám špatnou zkušenost s LG, kde pískal zdroj.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2006

W3000 vetracek nema, ty ma az Xkova rada. Jinak W3000 ma bohuzel sve specificke problemy a to nadech do zelena nebo ruzova v tmavych odstinech, novejsi kusy uz tim ale netrpi. Jinak podle ohlasu co sem cetl se lidem vic libi kvalita F86 nez W3000, ja testoval obe a kvalita je pri nizkem osvetleni temer nastejno, Sony ma trochu lepsi odstiny sede, pri vetsim osvetleni se vsak uz zacina projevovat jako vyrazne lepsi leskly panel F86.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Kdyby nebylo toho problému s pruhy u F86, tak už ho mám. Ale takhle váhám. Osobně se mi líbí víc lesklý povrch. Jdu se znova kouknout na Fko a jeho pozorovací úhly a také na toho soňáka, kterého jsem ještě neviděl.

W3000 má i MPEG4. Chodí tedy i Nova v HD?
    SAMSUNG má sice slot, ale prý i s MPEG4 dekodérem nebude fungovat v HD.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Zdravým tě Buko.Stejný problém jsem řešil před dvěma měsíci.Rozhodoval jsem se mezi Sony KDL-46W3000 , SAMSUNG LE-46F86BD , Sharp LC-46XL2E.Po přečtení různých příspěvků mě zůstala Sony a Sharp.Po zvážení různých pro a proti jsem se rozhodl pro Sharp.V porovnání se Sony,byla levnější a měla 100HZ systém,který byl pro mě důležitější než HDtuner.Který u nás v dlouhé době nepoužiji.Jinak byli obě TV stejná.V konečném rozhodnutí ,to bude stejně na tobě pro kterou se rozhodneš.Všechny uvedené TV jsou technologické špičky a na každé z nich se něco vždy najde,i když je pořád co vylepšovat.Ale kdyby měl člověk čekat až přijde nový model ,tak bychom si nikdy nic nekoupili.

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

A což takhle počkat na nové Philipsi? Nevnucuji, pouze dávám tip.

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Tak ja uz vse vyresil koupil jsem Sony W - 3000 a k tomu PS3 a musim napsat, ze naprosta spokojenost ted co UPC vysila 2 HD programy tak na nich je obraz super a i SD je koukatelne bez problemu, nekdo se mnou nemusi souhlasit je to vec nazoru. O PS3 nema smysl polemizovat proste parada a i filmy na dvd prehrane v PS3 jsou dobre. A jsem rad ze jsem koupil tuto tv protoze ma DVB-C tuner a UPC uz dokoncila testovani CA modulu a pak budu moct uplne vyradit settopbox a odpadne dalsi dalkove ovladani a zbytecna krabicka. Ted uz jen prehravac MKV vyresit a jsem spokojeny. Stale vaham zda ten novy Tvix 6500 nebo popcornhour, ale to je do jineho tematu.

Je tu občas
    Registrace
    Oct 2007

jj dobra volba. jediny co me na te sonce mrzi je, ze pokud mam vstup z PC tak do PIP nedostanu SCART vstup. Ale super funkce je vypnuti obrazovky, kdy se da telka pouzivat jen jako repro (dobry na usinani)

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2008

Taky aktualne zvazuji jeden z techto dvou modelu. Zatim nemam zadny zdroj HD signalu, ale cekam, ze TV bude slouzit nejaky ten rok. Zvazoval jsem i plazmu Panasonic, ale ta asi nevyhraje. Spis dam na znacku a vyberu Sony. V cem jsou jeji prednosti a slabiny?

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2007

Taky uvažuji o této Sonce. Ještě by mne zajímalo porovnání modelů 40V3000 a 40W3000
    hlavně co se týče zobrazení SD obrazu.

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2008

Dnes jsem koukal v Electroworldu na plazmy a lcd, mj. Pioneer PDP428XD, PDP5080XD , Sony KDL40X3000 a KDL-46W3000. Pouštěli tam na všech program ČT4 sport, zrovna lyžování na boulich. Jelikož jsem příznivcem plazmové technologie, zde musím uznat ,měli tyto LCD jasně navrch a mile mě překvapily.
    Naposledy upraveno uživatelem amyr: 15-03-2008 v 21:39

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Taky zrovna resim, jestli SAMSUNG LE40F86BD, SONY BRAVIA KDL-40W3000, nebo novy Philips 42pPFL7403

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2007

Slyšel jsem něco o nepřijemných zvucích u Sony W3000 - co je na tom pravdy ? Brum, pískání apod. za provozu, nebo ve stand-by.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LG 42LW570S, Samsung LE40C750 nebo SONY BRAVIA KDL-40EX720
    Od Seidl v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-06-2011, 16:56
  2. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 13-12-2010, 18:59
  3. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 23-10-2008, 12:46
  4. Samsung LE46A956 nebo SONY BRAVIA KDL-46X3500