Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CCE/Procoder 1.5

Jouza (33)|4.11.2004 14:36
Prosím o radu: mám nainstalován CinemaCraft 2.67.. . Nyní jsem nainstaloval CanopusProcode 1.5 a teď mám v obraze , který leze z toho CCE logo Canopus. To zmizí po odinstalaci Procoderu. Co s tím? To nemůžu mít nainstalované oba. Neporadí mi někdo nějaký zásah třeba i do registrů , abych se toho loga zbavil?
mirekv (7169)|4.11.2004 14:42
[quote=Jouza]Prosím o radu: mám nainstalován CinemaCraft 2.67.. . Nyní jsem nainstaloval CanopusProcode 1.5 a teď mám v obraze , který leze z toho CCE logo Canopus. To zmizí po odinstalaci Procoderu. Co s tím? To nemůžu mít nainstalované oba. Neporadí mi někdo nějaký zásah třeba i do registrů , abych se toho loga zbavil?[/quote]
Neděláš video z DV? To se ti asi instaluje neregistrovaný DV kodek.
Anonymous (825)|4.11.2004 14:47
[quote=Jouza]Prosím o radu: mám nainstalován CinemaCraft 2.67.. . Nyní jsem nainstaloval CanopusProcode 1.5 a teď mám v obraze , který leze z toho CCE logo Canopus. To zmizí po odinstalaci Procoderu. Co s tím? To nemůžu mít nainstalované oba. Neporadí mi někdo nějaký zásah třeba i do registrů , abych se toho loga zbavil?[/quote]

Ano zásah do registrů kde je odkaz na knihovnu která je demo, jsou tam odkazy dva, tak jeden znich to je, a tu knihovnu vyhoď. V adresáři Canopusu.
Jouza (33)|4.11.2004 14:52
Jo to by mohlo být ono. Dělal jsem formát C a nyní to tam cpu znovu. Mám čistou instalaci WXP , nainstaloval jsem ten CCE a Procoder a zkoušel natáhnout DV z druhého disku a v tom se ukázalo to logo. Takže napřed musím nainstalovat třeba Pinnacle 9.3.5Plus(s kompletní medicínou), PowerDVD a pak asi teprve to CCE a Procoder? Nebo se pletu?
Jouza (33)|4.11.2004 15:50
[quote=Bullback][quote=Jouza]Prosím o radu: mám nainstalován CinemaCraft 2.67.. . Nyní jsem nainstaloval CanopusProcode 1.5 a teď mám v obraze , který leze z toho CCE logo Canopus. To zmizí po odinstalaci Procoderu. Co s tím? To nemůžu mít nainstalované oba. Neporadí mi někdo nějaký zásah třeba i do registrů , abych se toho loga zbavil?[/quote]

Ano zásah do registrů kde je odkaz na knihovnu která je demo, jsou tam odkazy dva, tak jeden znich to je, a tu knihovnu vyhoď. V adresáři Canopusu.[/quote]

Bullback: no jo! ale nebylo by to logo Canopus na výstupu z Canopusu? Ono je ale logo Canopus právě na výstupu z CCE.
...raděj se ptám - nechce se mi to už po několikráté formátovat.Zatím mám čistou instalaci WXP. Zbytek (a v jakém pořadí) až po konzultacích s vámi tady na fóru.
Jouza (33)|6.11.2004 10:02
Tak problém vyřešen. Asi to opravdu chtělo napřed nainstalovat Pinnacle9Plus s medicínou, pak CanopusProcoder a nakonec CCE :-!!!