Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Fly2000 TV

Hosszú Vojtech (1)|4.11.2004 11:48
Ahojte

Na webolvej stranke som cital recenziu tvkarty LifeView FlyVideo 3000FM od Branislava Bekeša.

Mam takuto tvkartu, presnejsie model LR 138, ovládače 20.51. Mozem povedat, ze funguje dobre, v podstate som spokojny.
V recenzii som cital, ze Branislav vyskusal na tejto karte program FLY2000TV. Cital som o tomto programe na webstranke tvfreaku, v Diskusnom fore/ Zachytavanie. Aj ja by som chcel nahradit povodne ovladace s tymito ovladacmi, aby som vedel nahravat do MPEG2. Podarilo sa mi stiahnut ovladace z internetu, a to verziu 2.36 a 2.38beta3. Poradte mi prosim, ze ktoru verziu si mam vyskusat, ktora je lepsia, dokonalejsia. Na svojom pocitaci si mam nechat aj povodne ovladace 20.51, alebo si ich mozem odinstalovat ?

Dobre viem, ze FLY2000TV treba po instalovani aj registrovat, lebo bez registracie funguje iba do 30dni ?

Vopred dakujem, Vojto
pavelpt (2713)|4.11.2004 16:14
Grabovací program nemá s ovladači nic společného.Nic neodinstalovávat a zkusit si program jestli ti vyhovuje a funguje.

Fly si sám najde příslušné ovladače ke kartě na disku a pokud jsou kompatibilní, tak je použije nebo použije tkzv. generic.
Sally (142)|4.11.2004 22:11
Pokud nainstaluješ novější ovladače, tak se ti jen aktualizují.
Mám také LifeView FlyVideo 3000FM a Fly2000TV jen dporučuji. Originální soft se s Fly nedá ani srovnat.