Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak dosahnout nejvyšši kvality potisku dvd???

m@rvays (54)|20.12.2007 19:59
Nadpis mluví za vše. Ja osobně poživam media od Verbatim a potskuju je na tiskárně Canon iP4300 a vubec nejsem spokojen. Když se podívám na media svých "konkurentů" tak jsem ostuda. Poraďte nějakou dostupnou variantu. Je nějaka lepší tikárna? medium? technologie?
stayman (12393)|20.12.2007 20:41
To ako myslis? Sak jak tlaciaren, tak media sa daju vybrat kvalitou \\/
m@rvays (54)|20.12.2007 21:59
no tak jak říkám. potřebuju potiskovat dvd. ale aby to stálo zato. a jelikož se neumim orientovat v hardwearu, tak chcu poradit. Bratr ma canonku ip4300 a popravde tisk na dvd nic moc. maže se to, když na to šáhnu a obraz je nekvalitní :(
stayman (12393)|21.12.2007 00:49
Sak kvalitu nastavis jak v ovladacom software, alebo mozno aj vtom editacnom.. Takisto media najlepsie asi glossy verbatim no a proti mazaniu existuju spraye (pripadne aj sprayeri :D)
Alf (888)|21.12.2007 06:44
m@rvays
A používáš vůbec printable media?
m@rvays (54)|21.12.2007 07:50
jj používám. verbatim printable :) glosy zkusím. o jakých sprejích mluvíte? není to vtip? já slyšel o jakýchsi tenkých foliich, které se přes nátisk přelepí, ale nikde je zaboha neumim sehnat. víte o tom něco?
Pikobus (84)|21.12.2007 11:22
Zdárek,mam MP 600 (canon) je to multifunkce a je tam ta samá tiskárna jako máš ty tj ip 4300 a tisknu na dvd verbatim printable a jsem nadmíru spokojen.Dostal jsem k tomu i soft cdlabelprint doinstaloval jsem češtinu a je to super pomocník,dokáže tisknout i k samému okraji, vnitřnímu i vnějšímu.Tiskne mi to skvěle.Zasychá prakticky okamžitě.Zkus mrknout do nastavení,kvalita tisku, atd.Hodně záleží na kvalitě fotografie kterou se chystáš vytisknout,některé, zvlášt ztažené z internetu, nejsou nic moc.... Musíš zkoušet. Ok? :-)
m@rvays (54)|21.12.2007 20:58
hm. ja to nechapu. mam to same. tiskarnu, soft ve verzi 1,3 a netiskne to až ke středu. v nastaveni umim přidat až ke kraji dvd, ale ke středu ani boha. vyzkoušim tam nacpat fotku v pekelnem rozlišeni, jestli to pomuže. a vyzkoušim zastříkat bezbarvým lakem.
Alf (888)|21.12.2007 23:55
[QUOTE=m@rvays;159278]... v nastaveni umim přidat až ke kraji dvd, ale ke středu ani boha.[/QUOTE]File -> Paper Select -> New
Názvy nových šablon volím podle rozměrů - např. "118/22"
Tisknu tiskárnou i865 na printable media TY a Verbatim a naprostá spokojenost. Nevím, co máš na mysli tím rozmazáváním, ale u mě na to neplatí ani tekoucí voda.
ROMIKUS (22)|6.1.2008 14:11
[QUOTE=Pikobus;159244]Zdárek,mam MP 600 (canon) je to multifunkce a je tam ta samá tiskárna jako máš ty tj ip 4300 a tisknu na dvd verbatim printable a jsem nadmíru spokojen.Dostal jsem k tomu i soft cdlabelprint doinstaloval jsem češtinu a je to super pomocník,dokáže tisknout i k samému okraji, vnitřnímu i vnějšímu.Tiskne mi to skvěle.Zasychá prakticky okamžitě.Zkus mrknout do nastavení,kvalita tisku, atd.Hodně záleží na kvalitě fotografie kterou se chystáš vytisknout,některé, zvlášt ztažené z internetu, nejsou nic moc.... Musíš zkoušet. Ok? :-)[/QUOTE]

Kde si sehnal češtinu do cdLabelPrint .
Díky.
Tak už jsem sehnal češtinu.
PS.Jak si spokojen s Panasonic TH-42PX700E