Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Mediaportal

jirka.va (7)|16.12.2007 14:40
Zdravím ve spolek,rád bych se zeptal zda tu někdo používá Mediaportal a má ho trošku odladěn.Já se o to nyní snaží a trošku tápu.Nejdou mě automaticky naladit programy CS Link,kromě Novy ta se chytla.Nedokážu rozjet vysílání v HD Ready.Mám SkyStar HD,CI slot,modul Multicrypt vše Technisat a kartu Gital.V software od Technisatu to jede OK.HTPC nebudu ovládat sám,potřebuji nějaké pohodlné uživatelské rozhraní.Za odpovědi a rady moc děkuji.Operační system XP SP 2,veškeré aktualizace,kodeky,ovladače mám.Dík,J.V.
robbery (28)|12.1.2008 18:05
[QUOTE=jirka.va;158781]Zdravím ve spolek,rád bych se zeptal zda tu někdo používá Mediaportal a má ho trošku odladěn.Já se o to nyní snaží a trošku tápu.Nejdou mě automaticky naladit programy CS Link,kromě Novy ta se chytla.Nedokážu rozjet vysílání v HD Ready.Mám SkyStar HD,CI slot,modul Multicrypt vše Technisat a kartu Gital.V software od Technisatu to jede OK.HTPC nebudu ovládat sám,potřebuji nějaké pohodlné uživatelské rozhraní.Za odpovědi a rady moc děkuji.Operační system XP SP 2,veškeré aktualizace,kodeky,ovladače mám.Dík,J.V.[/QUOTE]

Mas kodeky pro HD? napr PowerDVD 7?
Pouzivas normalni klasicky TV engine co je v instalaci MP, nebo TV server 3? ta instalace co je zvlast?
Ono s tim MP a tunerama je to beh na dlouho vzdalenost, ja se trapim jen rozjet tam svuj Hybrid tuner uz nekolik mesicu... Rozjedu ho, ale analogu se bud urychluje nebo opozduje zvuk.

Zkus napsat na MP forum...